English     رسانه     کتابها     عکس     درباره     تماس    

۱۱ مرداد ۱۳۹۱ ۳:۵۶ بֽظֽ

گفتگو با پروفسور سمیعی مشهورترین جراح مغز و اعصاب

فناوري اطلاعات

Copy of prof-samiee (2).JPG
توضیح ضروری مدیر وب سایت خبرنگار :
با توجه به انبوه پیام های مخاطبان این وب سایت مبنی بر درخواست اطلاعات تماس با پروفسور سمیعی ، آدرس ، تلفن و ایمیل ایشان بدین شرح اعلام می شود :
Name: Madjid Samii, MD PhD Read Bio
Address: International Neuroscience Institute
Rudolf-Pichlmayr-Str. ۴
Hannover ۳۰۶۲۵
Country: Germany
Telephone: (۵۱) ۱۲۷۰۹۲۷۰۰
Fax: (۵۱) ۱۲۷۰۹۲۷۰۶
E-mail: samii@ini-hannover.de
website:http://www.ini-hannover.de/en/home.html
bio:http://www.societyns.org/society/bio.aspx?MemberID=۱۵۵۴۳
حمید ضیایی پرور
روز پنج شنبه ۱۵ آذر ۸۶ روز مهمی برای من بود . صبح در دانشگاه علوم و تحقیقات امتحان جامع ( مرحله دوم) داشتم و بعد از آن بلافاصله به بیمارستان فوق تخصصی میلاد رفتم جایی که سمپوزیوم بین المللی جراحی مغز و اعصاب به ریاست پروفسور سمیعی مشهورترین جراح مغز و اعصاب جهان در حال برگزاری بود . اذعان می کنم تا کنون ۳ نفر روی من تاثیر شگفت انگیز داشته اند پروفسور جاجرمی رییس بنیاد بین المللی مطالعات آسیایی در تهران و استاد دانشگاه سوربن ، پروفسور فضل الله رضا اندیشمند بزرگ ایرانی و پروفسور سمیعی مبدع جراحی قاعده جمجمه . وقتی نگاه می کنم می بینم هر ۳ با اینکه در رشته های مختلف متخصص هستند اما ویژگی های مشترک دارند: سخت کوشی، افتخار آفرینی برای ایران ، پیشتاز بودن در رشته خود .
گزارش امروز من در روزنامه خراسان به سمپوزیوم جهانی جراحی مغز واعصاب اختصاص دارد که طی آن من موفق شدم در کنفرانس خبری آن روز ۵ سوال از پروفسور سمیعی بپرسم .

من تاکنون ٨ هزار عمل جراحی قاعده جمجمه روی بیماران انجام داده ام که یک رکورد جهانی است.
پروفسور مجید سمیعی، پایه گذار و مبدع روش نوین«جراحی قاعده جمجمه» در جهان در نشستی خبری در حاشیه سمپوزیوم بین المللی ضمن بیان این مطلب در پاسخ به سوال خراسان اظهار داشت: من هر روز در اتاق عمل هستم وروزانه به طور متوسط بین ۴ تا ۶ عمل جراحی انجام می دهم.
سمپوزیوم بین المللی جراحی مغز و اعصاب که از روز پنج شنبه به ریاست پروفسور سمیعی در بیمارستان میلاد تهران آغاز شد، امروز پایان می یابد.در این سمپوزیوم بین المللی که با حضور ده ها متخصص جراحی مغز و اعصاب از ایران، ایتالیا، آلمان، آمریکا و چین برگزار شد، ١٢ متخصص داخلی و ١٢ متخصص خارجی به ارائه مقاله و سخنرانی پرداختند.این سمپوزیوم با همکاری وزارت رفاه، بهداشت، موسسه بین المللی نورو ساینس، دانشگاه های علوم پزشکی تهران، ایران، شهید بهشتی و بیمارستان های فوق تخصصی خاتم الانبیا و میلاد برگزار شده و ریاست آن نیز به عهده پروفسور مجید سمیعی پزشک تراز اول ایرانی مقیم آلمان و مبدع جراحی قاعده جمجمه است.پروفسور سمیعی در این همایش طی سخنانی با ابراز خرسندی از حضور استادان دانشگاه های اصفهان، مشهد، شیراز و تبریز در این سمپوزیوم، گفت: پیشرفت و توسعه علم پزشکی کشور در گرو قدرت علمی استادان آن است و زمانی توسعه علوم پزشکی در کشور نمایان می شود که توجه مسئولان به تمامی شهرها معطوف شود استادان و پزشکان تمام شهرهای کشور باید همان قدرت علمی و تخصصی پزشکان تهران را داشته باشند. وی افزود: ایران زمانی می تواند جایگاه بین المللی خود را از نظر دانش پیدا کند که در تعامل علمی و تخصصی با دیگر کشورها باشد.در این سمپوزیوم با هدف آموزش جراحان ایرانی مغز و اعصاب و برای آشنایی با شیوه عمل جراحی قاعده جمجمه با حداقل آسیب، پروفسور سمیعی به انجام ٢ مورد جراحی به صورت زنده پرداخت. این جراح مشهور ایرانی در سال ١٣١۶ در شهرستان رشت دیده به جهان گشود و در سن ٣٣ سالگی به درجه پروفسوری در رشته مغز و اعصاب مفتخر شد. وی که بیش از ٣۵ سال مسئولیت بزرگ ترین مرکز بین المللی علوم اعصاب (جامعه جهانی جراحان مغز و اعصاب) را بر عهده داشته، از متخصصان و جراحان زبده ایرانی الاصل مقیم کشور آلمان است و به عنوان پایه گذار و مبدع روش نوین جراحی قاعده جمجمه شناخته شده است.
مصاحبه پروفسور سمیعی
پروفسور مجید سمیعی رئیس سمپوزیوم در نشستی با خبرنگاران رسانه ها، به سوالات آنان درباره جزئیات و ویژگی های جراحی قاعده جمجمه پاسخ گفت. وی در این نشست خبری به ۵ سوال خبرنگار خراسان درباره تعداد عمل هایی که تاکنون انجام داده است و مسائل مرتبط با آن پاسخ داد.
متن کامل این پرسش و پاسخ ها در پی می آید:
- درباره جزئیات روش جراحی قاعده جمجمه و ویژگی های آن توضیح دهید.
در جراحی قاعده جمجمه، به دلیل پیچیدگی بسیار زیاد به همکاری متخصصان رشته های مختلف نیاز است. چون تمامی عروقی که به مغز می رود و از مغز خارج می شود، از این ناحیه نیز عبور می کند. علاوه بر این ٢ زوج ١٢ عصبی در مغز داریم که وظایف بسیار مهمی برعهده دارد. این اعصاب مهم نیز از استخوان قاعده جمجمه رد می شود. بنابراین وقتی توموری در ناحیه قاعده جمجمه ایجاد شود، این عروق و اعصاب تحت فشار قرار می گیرد و در نتیجه جراحی که قصد دارد چنین توموری را از داخل قاعده جمجمه خارج کند، باید بسیار دقیق، با احتیاط و تخصصی عمل کند چون کوچک ترین اشتباهی، موجب آسیب دیدن عروق و اعصاب می شود. جراحی قاعده جمجمه در واقع مستلزم همکاری تنگاتنگ ٢ رشته خیلی مهم یکی جراحی مغز و اعصاب و دیگری جراحی گوش وحلق و بینی است. به همین دلیل هم در گذشته اطلاعات هریک از جراحان این دو رشته تا سطح قاعده جمجمه بود و از آن به بعد دیگر هیچ یک از این دو حوزه اطلاعاتی از ساختار درونی این بخش نداشتند.
- یعنی در سطح قاعده جمجمه هیچ نوع جراحی انجام نمی شد
تا همین اواخر به تومورهایی که در ناحیه قاعده جمجمه ایجاد می شد، تومورهای غیرقابل دسترس می گفتند. به همین دلیل، حدود ۴٠ سال پیش همکاری تنگاتنگی را با همکاران گوش و حلق و بینی شروع کردم. به همراه یکی از این متخصصان به نام پروفسور «ولفگانگ دراف»، به نوشتن کتاب جامع جراحی قاعده جمجمه پرداختم.در این همکاری مشترک و پس از تلفیق اطلاعاتمان در ٢ رشته جراحی متوجه شدیم که بسیاری از تومورهایی را که در گذشته، اصلا جرات دست زدن به آن ها را نداشتیم، قابل جراحی است. موفقیت شگفت انگیز این عمل ها باعث شد که ترغیب شوم دوره های آموزشی ویژه ای برای تمام جراحان سراسر دنیا در رشته های مغز و اعصاب و گوش و حلق و بینی در هانور آلمان برگزار کنم.با گذشت تقریبا ١٠ سال که هر سال یکی دو مورد از این دوره ها را برگزار می کردم، موفق شدم در تمام کشورهای دنیا یک انجمن جراحی قاعده جمجمه برپا کنم به گونه ای که در حال حاضر هیچ کشور پیشرفته ای در دنیا نیست که انجمن جراحی قاعده جمجمه نداشته باشد. من افتخار می کنم که بنیان گذار این پروژه های مهم جهانی بوده ام و خوشحالم که ١۵ سال پیش نیز که برای فعالیت در ایران حضور داشتم، شماری از جراحان درخصوص تاسیس چنین انجمنی در ایران اعلام آمادگی کردند. در این زمینه دکتر فرهادی با همکاری جراحان مغز و اعصاب، اولین کنگره جراحی قاعده جمجمه را در تهران برگزار کردند. ثمره این کنگره، همکاری تیمی متخصصان گوش و حلق و بینی با جراحان مغز و اعصاب در انجام جراحی های دشوار قاعده جمجمه است. اکنون به هر کشوری که می روم و می بینم انجام چنین جراحی هایی امکان پذیر شده است، بسیار مسرور می شوم.
البته ما سعی کرده ایم در کنار انجمن های ملی کشورها، یک انجمن بین المللی نیز تاسیس کنیم، در سال ١٩٩٢ اولین کنگره بین المللی جراحی قاعده جمجمه را با حضور هزار و ۵٠٠ متخصص از ۵۵ کشور جهان در شهر هانور آلمان برگزار کردیم. این کنگره یک هفته ادامه داشت و بیش از ٨۵٠ سخنرانی در آن انجام شد، من در این همایش نیز یک عمل جراحی را به طور زنده در زمانی که آقایان ناهار می خوردند، انجام دادم.شیوه ای که برای جراحی قاعده جمجمه در سطح جهان بنیان گذاشتم روز به روز گسترده تر شد و سراسر دنیا را فراگرفت به گونه ای که در حال حاضر همه متخصصانی که در این رشته ها کار می کنند، علاقه مند و مشتاق شده اند که به بیمارانی که این نوع تومورها را دارند، به نحو شایسته ای رسیدگی کنند. البته ما کتاب هایی نیز درباره این شیوه جراحی نوشته ایم که در سطح گسترده مورد استفاده همکاران می باشد.
-عمل جراحی قاعده جمجمه را غیر از بیماران دارای تومورهای مغزی، روی چه بیماران دیگری می توان انجام داد
در برخی تصادفات احتمال دارد که قاعده جمجمه، دچار شکستگی شود. این شکستگی باعث ترشح آب مغز به خارج می شود که باید از وقوع آن جلوگیری کرد. در این حالت تنها باید از طریق جراحی قاعده جمجمه مغز وارد عمل شد. همچنین بیمارانی هستند که از عارضه «Malformation» یعنی نقص در شکل گیری جمجمه رنج می برند.به عنوان مثال یک تکه از قاعده جمجمه در این بیماران وجود ندارد، یا دچار بزرگی و کوچکی غیرعادی است، این موارد را هم می توان از این طریق ترمیم کرد.
-تاکنون چند عمل قاعده جمجمه روی بیماران مختلف در جهان انجام داده اید
من تاکنون ٨ هزار عمل جراحی قاعده جمجمه روی بیماران انجام داده ام که یک رکورد جهانی است. در واقع من هر روز در اتاق عمل هستم و روزانه به طور متوسط بین ۴ تا ۶ عمل جراحی انجام می دهم حتی در وضعیتی که به نوعی بیمار بوده ام یا از خستگی مفرط رنج می بردم باز هم عمل بیماران را انجام داده ام.
- در ایران چه تعداد عمل انجام داده اید
عمل های من در ایران صرفا جنبه آموزشی داشته و برای نشان دادن فرآیند عمل به همکاران متخصص بوده است، این وظیفه من است که در زمینه تعلیم و تربیت و آموزش جوانان متخصص کشورم همکاری کنم مگر دکتر سمیعی چند دست دارد که بخواهد همه بیماران را خود عمل کند.
-جراحی قاعده جمجمه چه عوارض و خطراتی را می تواند در پی داشته باشد
در این ناحیه اگر عروق و اعصاب کوچک ترین آسیبی ببیند، بیمار به لحاظ حرکتی یا حواس پنج گانه دچار ناتوانی جبران ناپذیری خواهد شد. در واقع این جراحی احتیاج به اعمال یک نوع هنرمندی خاص توسط پزشک جراح دارد. چرا که هر نوع صدمه به این عروق و اعصاب می تواند به نابینایی، ناشنوایی یا فلج شدن بخشی از صورت بیمار بینجامد.البته در طول این ۴٠ سال، تجربه مان بیشتر شده است و اکنون به خوبی می دانیم که به چه طریقی باید این تومورها را جراحی کنیم. اگر به عنوان مثال در ابتدای کار، به میزان ٣٠ درصد شاهد بروز عوارض بعد از عمل بودیم، اکنون این عوارض به کمتر از ٣ درصد رسیده است.
- به جز شما چه کسانی این عمل را در ایران انجام می دهند
در حال حاضر بسیاری از متخصصان ایرانی حوزه مغز و اعصاب و گوش و حلق و بینی با همکاری یکدیگر می توانند چنین عملی را انجام دهند. طی ١۵ سال اخیر آموزش های گسترده ای برای متخصصان جراحی مغز و اعصاب، گوش و حلق و بینی در ایران ارائه کرده ام، امروز شما به هر یک از دانشگاه های ایران بروید، تعدادی از شاگردان من آن جا هستند، البته ممکن است تجربه من اندکی از آنان بیشتر باشد.
در حاشیه
" تمام مقاله های ارائه شده و سخنرانی ها و حتی پرسش و پاسخ شرکت کنندگان به زبان انگلیسی و بدون ترجمه بود.
" در سمپوزیوم گفته شد که جراحی مغز و اعصاب از جمله رشته هایی است که به تجهیزات پیشرفته پزشکی مانند میکروسکوپ های قوی نیاز مبرمی دارد از این رو تحریم ها باعث شده است فرآیند تهیه این تجهیزات در ایران طولانی تر شود.
" حوادث ترافیکی در ایران عامل بروز بالاترین صدمات مغزی است، در حالی که در سایر کشورها بخش اعظم جراحی های مغز و اعصاب، بیشتر روی تومورها انجام می شود.
" هم اکنون ٩ مرکز تخصصی آموزشی در تهران، با تمرکز روی جراحی مغز و اعصاب در حال فعالیت هستند.
" جراحان برجسته خارجی به دعوت پروفسور سمیعی در این سمپوزیوم شرکت کرده بودند، در واقع اعتبار اصلی سمپوزیوم به حضور و مشارکت پروفسور سمیعی بود که رئیس انجمن بین المللی جراحی قاعده جمجمه است.
" ساماندهی اجرایی سمپوزیوم توسط بیمارستان فوق تخصصی میلاد به حرفه ای ترین شکل ممکن انجام شده بود که باعث غرور و افتخار هر ایرانی است.

December 8, 2007 8:31 AM
نظرها

سلام آیا دکتر سمیعی در ایران بیمار میپذیرد ؟ ایشان تا کی در ایران هستند و برای دیدن ایشان به کجا باید برویم ؟ ممنون

Posted by: نرگس ایمانی at December 9, 2007 12:53 PM

سلام آقای دکتر لطفاً آدرس و شماره تلفن مطب خود را ارسال فرمایید

Posted by: لیلا at December 11, 2007 5:54 PM

با سلام خدمت آقای دکتر سمیعی
لطف کنید یک ایمیل معرفی کنید که بتوان چند سوال از شما پرسید
سوال من درباره
چگونگی ذخیره کردن اطلاعات مغز یک انسان و انتقال آن به شخص دیگر .
من سالهاست که در این زمینه تحقیق میکنم و شدن و یا نشدن اینکار برای من مهم است
با تشکر فراوان

Posted by: مهران اصغری at December 18, 2007 1:56 PM

سلام آقای دکتر سمیعی عزیز
من توی گوگل خیلی گشتم تا بتونم ازتون آدرسی بدست آورم اما متأسفانه موفق نشدم. در صورت ممکن می خواهم هر چه سریعتر آدرس ایمیلتان را برایم یفرستید.
با کمال تشکر

Posted by: نازیلا at December 20, 2007 5:58 PM

با عرض سلام

من بسيار سپاسگزار خواهم بود اگر آدرس و نشاني از جناب پروفسور سميعي در اختيارم گذاشته شود و با شفاعت خداوند بزرگ به دست جناب پرفسور سلامتي خود را بدست آورم.

محمد رحمت قاضياني

Posted by: محمد رحمت قاضياني at December 25, 2007 9:57 AM

اایا اقای دکتر در ایران بیمار را می پذیرد؟؟ من ایرانی نیستم اما اگر دکتر مطب یا دفتری دارد در تهران می توانم به انجا مراجعه کنم
لطفا ایمیل یا ادرس اقای پرفسور برای من بفرستید یا ادر اینجا بنویسید
باتشکر

Posted by: حسین at December 25, 2007 4:58 PM

ايميل ادرس و يا تلفن دكتر را در اختيارم بگذاريد ممنون مي شوم. با تشكر

Posted by: پژمان at December 31, 2007 7:57 PM

جناب آقاي دكتر سميعي
با سلام
خانم مهين بيداري را در تاريخ 18/9/86 موردعمل جراحي قرارداده ايد ( قاعده مغز)كه اولين با در ايران اين عمل انجام پذيرفته است. اما بيمار ما از آن تاريخ تابه حال در ICUبستري مي باشد و هيچ عكس العملي در او انجام نپذيرفته است و كليه خانواده ايشان نگران مي باشند خواهشمند است ما از وضعيت خانم مهين بيداري مطلع فرماييد. لطفا آدرس ايميلتان را اعلام نماييد.

Posted by: جمالپور at January 6, 2008 10:01 AM

لطفا ايميل دکتر سميعی را جهت مشاوره در مورد تومور ساقه مغز برای بنده ارسال نمائيد با کمال تشکر

Posted by: اصغر at January 7, 2008 3:52 AM

با عرض سلام
دکتر سمیعی در ایران بیمار می پذیرند؟به کجا باید مراجه کرد؟لطفا ایمیل ایشان را برای بنده ارسال کنید؟با تشکر فراوان

Posted by: افشاری at January 14, 2008 5:53 PM

مطب يا دفتر پذيرش ايشان در ايران ايميل كنيد سپاسگزار مي شوم.

Posted by: علي مهرابي at January 16, 2008 1:57 AM

با سلام،
من مدت 3 سال است که از قرصهای (فلوکسیتین و سیتوپرام هگزال) با دستور پزشک استفاده می کنم الان خیلی بهتر هستم فقط گاهی اوقات که خیلی خسته شوم قلبم ضعف می رود و تنگی نفس پیدا میکنم، در حال هم قرص استفاده نمی کنم. من 34 سال دارم و تصمیم دارم بچه دار شوم آیا این خوردن این قرصها برای دوران بارداری مضر می باشد؟
لطفاً تلفن مطب را برای من ارسال کنید.

با تشکر از شما
شیوا صفوی

Posted by: شیوا صفوی at January 27, 2008 9:16 AM

سلام.من ميخاستم بدونم دكتر سميعي در ايران بيمار ميپذيرند؟
ميخاستم بدونم در ايران يا خارج از ايران چه طور ميشه به ايشان مراجعه كرد؟
اگر امكان داره ادرس يا شماره تلفن يا ايمل ايشان را برام بفرستيد!
ممنون

Posted by: زهرا at February 3, 2008 12:03 PM

اگر از دکتر سمیعی ادرس دارید لطفا برای من بفرستید یک بیمار جوان نیاز به درمان دارد

Posted by: ب-کاظمی at February 7, 2008 7:23 PM

سلام
لطفا ادرس ايميلتان را در اختيار اينجانب قرار دهيد مادرم تومور گلوموس ژيگولر دارد و نياز به راهنمايي شما دارم.ازتون تمنا ميكنم ادرستان را در اختيارم قرار دهيد.

Posted by: مريم ميري at February 9, 2008 1:45 AM

باسلام حضور آقاي دكتر وآرزوي سلامتي وطول عمر براي ايشان خواهشمنداست آدرس وياامكان ارتباط با دكتر را براي اينجانب فراهم آوريد
باآرزوي توفيق الهي

Posted by: افراسياب مالكي at February 28, 2008 10:39 PM

تمنا می کنم یک آدرس یا شماره از دکتر سمیعی در اختیار ما قرار دهیدتا به ایشان مراجعه کنیم.

Posted by: زهره at March 18, 2008 1:42 PM

باسلام حضور آقاي دكتر وآرزوي سلامتي وطول عمر براي ايشان خواهشمنداست آدرس وياامكان ارتباط با دكتر را براي اينجانب فراهم آوريد
باآرزوي توفيق الهي

Posted by: arshia at March 25, 2008 1:04 AM

با سلام
آیا آقاد دکتر در ایران محلی برای وزیت بیماران دارند لطفا آدرسی در اختیار من قرار دهید .
فرزنی دارم که بر اثر زردی در بدو تولد کنترلهای مغزی خود را از دست داده است چنانچه راهی برای درمان او وجود دارد مرا راهنمایی کنید.

Posted by: abbas at March 25, 2008 4:30 PM

باسلام خدمت اقاي دكتر سميعي
پدر بنده به بيماري پاركينسون مبتلا شده بطوريكه هم لرزش دست دارد و هم ماهيچه هاي پشت ساق پاهايش خشك شده كه راه رفتن اورا با مشكل بسيار مواجه نموده mri هم گرفته كه گفته اند باتوجه به سنش 59 سال زياد مشكلي ندارد
لطفا راهنماي فرماي

Posted by: جمال مباركي at March 28, 2008 5:10 PM

با سلام و عرض ادب

اگر ممكن است نشاني اقاي دكتر را براي گرفتن وقت ملاقات از ايشان از طريق تلفن و يا EMAIL بفرماييد.
با تشكر

Posted by: حكيم زاده at April 5, 2008 3:18 PM

اقاي دكتر با عرض سلام مشكل من اين است كه ديروز19/1/87 براي خواهر شش ساله ام كه ميخواسته از در حياط بره بيرون در را باد ميندازه رويش
وسرش ضربه مي خوره به بيمارستان برديمش واز سر او عكس گرفتيم سي تي اسكن هم گرفتيم جواب سي تي اسكن اين بود
اول كمي از قسمت بالاي ابرويش ..جمجمه..شكسته بود ودكتر گفت كه مشكلي نداره فقط كمي هوا روي مغزش رفته مي خواهم ببينم اين كمي هوا براش مشكلي پيش نمي اورد
لطفا جوابش را برام ايميا كن خواهش ميكنم شماره موبايلم هم هست09173237967
از شيراز هستم

Posted by: علي at April 8, 2008 11:34 AM

سلام اقاي دكتر
من حدود 25 سال است لكنت دارم جهت درمان مي خواستم مراجعه كنم لطفا جواب من را از طريق ايميل بدهيد
ادرس ايميل و شماره تلفن دكتر را هم بدهيد
با تشكر

Posted by: سا نا ز -ح at April 8, 2008 2:09 PM

لطفا تلفن يا ايميل آقاي دكتر را برايم ارسال فرماييد

Posted by: امير at April 10, 2008 12:39 PM

سلام آقای دکتر میشه آدرس ایمیلتون رو به من بدبد من یه برادر 13 ساله دارم خیلی بهتون نیاز دارم اگه کسی میتونه کمک کنه

Posted by: شادی at April 10, 2008 5:09 PM

سلام. لطفا شماره تلفن یا ایمیل پروفسور سمیعی را برایم ارسال نمایید. متشکرم

Posted by: faranak at April 18, 2008 3:35 PM

سلام آقای دکتر میشه آدرس ایمیلتون رو به من بدید

Posted by: جواد فرجام at April 22, 2008 12:32 PM

سلام آقای دکتر خواهشمند است زمانی که به ایران میآیید ویا اگر اکنون در ایران هستید و آدرس مطب را برای من ارسال نمایید سپاسگذار شما میشوم
09363165509
09132753172

Posted by: Reza at April 22, 2008 8:40 PM

من؛آریارومنه هستم و میخواستم که اگر آدرس اینترنتی و یا چیز دیگری که بشود با افتخار ایران زمین ؛پروفسور مجید سمعی ارتباط برقرار کرد را برایم میل کنید.

با تشکر

Posted by: آریارومنه at April 25, 2008 11:07 PM


با تشكر از شما

Posted by: م- محمدي at April 27, 2008 10:54 AM

سلام من از شیراز هستم وازتون کمک می خوامخواهش می کنم ازتون تلفن یا ایمیلی از آقای دکتر به من بدید .ازتون خواهش می کنم

Posted by: سمانه مریخ at June 10, 2008 12:56 AM

با سلام
جناب آقای دکتر لطفا آدرس مطب و تلفن تماس در ایران و در صورت امکان آدرس پست الکترونیک خود را ارسال کنید
با تشکر

Posted by: محمد رضا نظری at June 11, 2008 12:41 PM

سلام من خاهر 1جانبازم.برادرم دیسک شدید گردن دارن.لطفا ادرس مطب را ذکر کنید

Posted by: فاطمه at June 14, 2008 2:08 AM

ايابراي درمان لكنت زبان دخترم مي توانم نوبت بگيرم وراهي براي درمان وجود دارد

Posted by: حسين at June 15, 2008 7:47 PM

ایا اقای پروفسور سمیعی در ایران بیمار را می پذیرد؟؟ اگر دکتر مطب یا دفتری در تهران دارد؟ آیا می توانم به انجا مراجعه کنم ؟
لطفا ایمیل یا ادرس اقای پرفسور را برای من بفرستید یا ادر اینجا بنویسید
باتشکر

Posted by: محمد at June 19, 2008 8:48 PM

دختر8 ساله ام دو سال پیش مبتلا به تومور مغزی شده که بعد از عمل دیگر قادر به راه رفتن و تکلم نبود.و به دلیل اینکه تومور در بطن سوم بود نتوانستند انرا خارج کنند.اما بعد از رادیوتراپی و شیمی درمانی به گفته پزشکان تومور از بین رفته اما بعد از 2سال کاردرمانی فرزنده هنوز قادر به راه رفتن نیست .البته دخترم هنوز شنت داردمن خیلی نگرانم خواهش میکنمراهنماییم کنید
9329155584

Posted by: sara at June 21, 2008 11:40 AM

با تشکر از تمامی ارائه دهندگان فوق خواهشمند است در صورت آدرس یا تلفن یا محل ملاقات دکتر رادر ایران ویا خارج از کشور برایم ایمیل کنید
با آرزوی شفای عاجل برای هکه بیماران سراسر گیتی
التاس دعا و به امید شفاعت الهی

Posted by: افراسیاب مالکی at June 23, 2008 3:16 PM

با سلام. يكي از بستگان من دو سال پيش مريض شده بطوري كه موقع راه رفتن سرگيجه داشت و گوش سمت چپ شنواييش ضعيف شده و لرزش دست چپ داشتندو حالت تهوع داشت كه الان 7 -8 ماه خيلي بهتر شده و بيشتر علايم ياتقريبا همه علايم خوب شده . ولي تازگي به MRI برديم كه مشخص شد در زير مخچه و روي عصب شنوايي و تعادل يك توده كه خوش خيم هست وجود داره (اندازه توده3 در 4 سانتي متر) ميخواستم از آقاي پرفسور رحمت در اين مورد كمك بخوام تا مارو راهنمايي كنند. باتشكر

Posted by: مهدي at June 23, 2008 3:31 PM

با سلام ايا جناب دكتر سميعي در ايران هم بيمار ميپذيرند در صورت امكان راهنمائي كنيد ضمن آنكه مي خواستم در مورد درمان آلزايمر از ايشان سوالاتي داشته باشم.اگر جناب دكتر سايت يا ايميل اختصاصي دارن برايم ارسال نمائيد.با تشكر از شما

Posted by: molana at June 26, 2008 3:44 PM

باسلام میخواستم بگم پروفسور سمیعی باعث افتخار ایران و ایرانی هستند از خداوند برای ایشان ارزوی سلامتی و طو عمر با عزت میکنم

Posted by: الهام at June 28, 2008 4:31 AM

اقای دکتر ما نیاز به عمل شما داریم در هر جا بهتر است المان باشد لطفاسریعتر خبرشو بدین

Posted by: افشین at June 28, 2008 4:04 PM

سلام و خسته نباشيد به فرزند ايران زمين كه به مملكت مايه افتخارهستيد و ما نيز افتخار ميكنيم اينشالله كه با دعاي خير مردم عزيز ايران و تمام دنيا سربلند از هر عمل جراحي و مشكلاتتان پيروز باشيد به اميد ديدار قادر معالي از تبريز باز ممنون از زحمات شما.

Posted by: قادر معالي at July 5, 2008 11:29 AM

سلام تو رو خدا بگین چه جوری میشه با آقای دکتر ارتباط داشت خواهش می کنم بگین

Posted by: امین at July 6, 2008 8:49 AM

با عرض سلام.میخواستم در صورت امکان ادرس یا تلفن یا ایمیل دکتر سمیعی را داشته باشم با تشکر.

Posted by: یداله جمشیدی at July 12, 2008 1:30 AM

سلام
روش تماس با آقاي دكتر سميع را پيدا كردم:
http://www.societyns.org/society/detail.aspx?MemberID=15543

Posted by: فرهاد at July 12, 2008 10:58 AM

باسلام همسر من 3 سال است كه دچار عارضه تتراكورده شده يكبارهم تحت عمل جراحي قرارگرفت اما مشكل جسمي او كه بي حسي هر دوپا است و در راه رفتن و تعادل مشكل ايجاد مي كنه از بين نرفته و روزبروز هم مشكلات حركتي او بيشتر مي شود خواستم براي درمان ايشان از جناب آقاي پروفسور سميعي كمك بگيرم لذا نيازمند برقراري ارتباط با ايشان هستم اگر دوستان منو به اين هدفم نزديك كنند ممنون ميشوم.

Posted by: زهرا رستمي at July 14, 2008 9:17 AM

باسلام به درستي كه حضرتش فرمود:
اگر علم در ثريا باشد مرداني از پارس آن را به زير خواهند كشيد.من چطور ميتوانم . شما را ببينم.

Posted by: Reza at July 14, 2008 8:25 PM

با سلام خدمت پروفسور سمیعی ما در تاریخ 1387/3/19 مادر بزرگمان را به علت دل درد به بیمارستان منتقل کردیم که نوار قلب گرفتند و لوله ای به بینی او وصل کردند و به بخش قلب او را منتقل کردند سه الی چهار روز در بخش قلب در بیمارستان زهرای مر ضیه اصفهان خ هاتف بود بعد از ان به بخش داخلی زیر نظر دکتر اکبر زاده متخصص داخلی بود که تا ای تاریخ 1387/5/1
هنوز هست خلاصه تشخیص پانکراتیت دادند که با سونوگرافی و حدود بیست و سه امپول هورمون به او تزریق شد روز دهم برای سیتی اسکن به بیرون از بیمارستان با امبولانس فرستادند که قبل از ان در اسانسور لب بیمار سیاه شد و در امبولانس مادربزگم گفت دکتر بالای سر من بیاورید و در مرکز سیتی اسکن برق رفته بود که 1378/3/28 بود که به بیمارستان برگشتند و ساعت یک ونیم شب با عرق سرد حالش به هم میخورد و احیا می شود و به ای سی یو منتقل می شود و در ای سی یو بعد از چند روز همراهان بیمار دکتر ریه بالای سر مریض می اورند و با تلاشمان بیمار از دستگاه جدا می شود و خود بیمار تنفس می کند و بعد از چند روز بیمار را برای سی تی اسکن مغز به خارج بیمارستان می فرستند سی تی اسکن نشان می دهد که اکسیزن به مغز بیمار که زن شست وهشت ساله ای است نرسیده است و سی ودو روز است که در کما است که عمل تراکت انجام شده است که حالا چند روز است که به دستگاه وصل شده است ایا راهی برای نجات بیمار است یا نه و وقتی دست راست او را بالا م کنیم چشمانش را باز می کند اقای دکتر سمیعی بعد از خداوند اخرین امیدمان به شما است که خواهشمندم جواب نامه ی مرا به ایمیل من به نشانی
hamidbagheri650@yahoo.com بفرستید با نهایت تشکر حمید باقری نوه ی مریض

Posted by: hamid at July 22, 2008 9:14 PM

باسلام مابیماری ویژه داریم که سرطان مغزداشته وتحت اشعه خاصی دراتریش قرارگرفته وظاهراسرطان ایشان دیگرفعال نیست ایشان که دران موقع مشرف به موت بود نجات پیداکردوالان8ماه ازان تاریخ میگذردموردخاصی پیش امده وتمایل داریم جناب اقای پروفسورسمیعی ایشان راویزیت کنند چه موقع ایشان به ایران می ایند؟

Posted by: مهین صلواتی at July 25, 2008 11:44 PM

سلام
می خواستم بدانم چطور می شود با فعالیت ها و تحقیقات پروفسور و راه رسیدن ایشان به این موفقیت را دانست لطفا مرا راهنمایی کنید

Posted by: حدیث at July 27, 2008 12:33 AM

ضمن تشکر وسپاسگزاری اززحمات پروفسورسمیعی به جهت حضوردرجمع متخصصان ایرانی وانتقال تجربیات ارزنده چندین ساله ی خودبه هم وطنانش درصورت امکان ایمیل وآدرس جناب دکتر سمیعی رابرایم پست کنید
باتشکررضاامین راد ازتبریز

Posted by: رضاامین راد at August 7, 2008 10:03 AM

سلام - من مي خواستم ايميل دكتر سميعي رو براي من بفرستيد و يا اينكه در مورد پسر من به او بگوييد كه اگر بشه پسرم و پيش ايشون ببرم . پسر من سه سال داره و هنوز تعادل نداره راه نمي ره و نمي شينه. پسرم پنج روزه بود كه زردي گرفت و تعويض خون شد زردي اون بيست و دو بود ام آر آي اون مشكلي نداره ، نوار مغز ولي تعادل نداره و تحت نظر كاردرمان است منتظر جواب شما هستم

Posted by: mehrnosh at August 9, 2008 3:44 PM

با سلام و احترام فراوان . جناب آقای دکتر لطفا آدرس مطب و تلفن تماس در ایران و در صورت امکان آدرس پست الکترونیک خود را ارسال کنید
با تشکر بسيار

Posted by: علي مهدوي at August 15, 2008 11:16 AM

سلام من میخواستم ببینم پروفسور سمیعی تو ایران ملاقات دارند یا خارج از کشور اگه ممکنه برام بفرستید ممنون میشم

Posted by: سینا at August 18, 2008 11:41 AM

با سلام و احترام، آقای دکتر خواهرم 5 سال پيش تصادف کردند و متاسفانه عصب جلوی پايشان را از دست دادند تحت نظر پزشک می باشند و همه شما را معرفی کرده اند ولی متاسفانه هيچ نشانی از شما نداريم لطفاً می خواستم برنامه حضورتان را درايران بدانم و يا شماره تماس مطب تان در آلمان جهت گرفتن وقت. منتظر پاسخ شما هستم
با تشکر

Posted by: ghazal at August 27, 2008 9:11 AM

سلام آقاي دكتر بنده سعيد رمضاني پزشك متخصص راديولوژي هستم در صورت اصلاح ديد اگر امكان داشته باشد لطف كنيد بنده وب سايت يا ايميل شما را داشته باشم.ممنون

Posted by: دكتر سعيد رمضاني at August 31, 2008 1:47 PM

میخواستم بدونم در ایران کدام جراحان برای عمل تومور گلوموس ژوگلار بهترینند؟؟؟

Posted by: yashar at August 31, 2008 2:03 PM

سلام آیا دکتر سمیعی در ایران بیمار میپذیرد ؟ ایشان تا کی در ایران هستند و برای دیدن ایشان به کجا باید برویم ؟ ممنون

Posted by: زهرا at September 10, 2008 2:37 PM

سلام
اگه ميشه آدرسي يا تلفني يا ميلي از پروفسور سميع در اختيار مون بزارين ممنون ميشم
برادرم نياز فوري داره خيلي ممنون

Posted by: aziz at September 16, 2008 9:20 AM

سلام

آقای دکتر سمیعی سلام
مادرم بیمار سکته مغزی است و جدیدا شبها نمی خوابد و چشمهایش انحراف پیدا کرده
عاجزانه التماس می کنم بگید کجا و کی می تونم ایشونو بیارم پیشتون برای ویزیت
تو رو خدا کمکم کنید

Posted by: مریم کیانی at September 16, 2008 4:08 PM

سلام
همسرم یک ماه پیش بعلت بیماری هیدروسفالی و کیاری در بیمارستان بستری و تحت عمل جراحی قرار گرفت پزشکان از (دورال پچ)استفاده کردند وبا کلی امیدواری مرخص شد اما با گذشت یک ماه و طی ویزیت های بعدی مشخص شد عمل جواب نداده و باید از شانت مدیوم استفاده شود اکنون بعد از این عمل هم طی آخرین اسکن میگویند تخلیه به مقدار زیاد انجام میشود.نمیدانم به کجا مراجعه کنم آیا این بیماری اینقدر سخت است که اینقدر زمان وحوصله ما را خرج کرد یا واقعاراه رابد رفته ایم؟خواهش میکنم راهنماییم کنید.
با تشکر

Posted by: بهار at September 18, 2008 9:15 PM

جناب پروفسور سميعي،استاد عاليقدر
عرض سلام و احترام
اينجانب از پرستاران بخش ICU بيمارستان 5 آذر گرگان (استان گلستان) هستم.
3 روز پيش بيماري در بخش ما ادميت شد كه تاثر همه همكاران را برانگيخت. بيمار كودك 6 ساله اي است كه به دنبال تروما و افتادن از روي مبل دچار كاهش سطح هوشياري و تشنج و استفراغهاي مكرر شده است.بيمار بلافاصله به بيمارستان كودكان منتقل شده و از وي يك Brain CT به عمل ميآيد .در اسكن مغز يك ضايعه ي فضاگير در محاذات بطن راست مشاهده ميشود.پس از آن كودك به بيمارستان ما و بخش ICU منتقل ميشود.سپس از بيمار يك MRI به عمل ميآيد.وجود يك تومور در مخچه تاييد ميشود.
در حال حاضر GCS= 9_10/15 مي باشد و مردمك هر دو چشم نسبت به نور reaction ضعيف دارند.
تدابير درماني كه در حال حاضر براي بيمار انجام گرفته شامل سرم تراپي به ميزان 1200 سي سي سرم 1/3 2/3 و آمپول دگزامتازون به ميزان 4 mg به صورت tds ميباشد .(در شبانه روز)
آزمايشاتي كه در بدو ورود از بيمار گرفته شده به شرح زير است:
BS:105 ,BUN:15 ,Cr :0.61 ,ca :8.9 ,WBC:10300 ,Hb: 11.2 ,plt :39000 , ESR :10
همچنين در معاينه سمع ريه و قلب نرمال بوده است.بيمار در حال حاضر قادر به تكلم نيست.

هم اكنون پزشكان و جراحان بيمارستان ما از قبول انجام عمل اين كودك امتناع كرده اند. متاسفانه بيمارستانهاي تهران نيز حاضر به پذيرش اين بيمار نشده اند.با توجه به شناخت وآگاهي از دانش و اقتدار شما در انجام اين گونه اعمال ،و همچنين وجدان كاري بسيار بالا در وجود حضرتعالي ،( به ويژه شرايط سني بيمار نامبرده )خواهشمند است تقاضاي اين حقير را مبني بر معاينه اين كودك بپذيريد.
بي شك وجود پزشكان و دانشمندان بزرگي چون شما همواره باعث فخر و مباهات همه ي ما ايرانيان است.
استاد عزيز بيصبرانه منتظر پاسخي از جانب شما هستم. و بي اندازه از شما سپاسگذار خواهم بود اگر لطف نموده و شماره ي تماس خود را مرحمت بفرماييد تا بتوانم سريعتر با شما تماس بگيرم.
استاد عزيز آرزوي سلامتي شما را از خداوند متعال دارم.

Posted by: فرناز at September 20, 2008 5:52 PM

سلام
پدرم 63 سال دارد.و حدود 23 سال است كه مبتلا به بيماري ديابت نوع 2 مي باشد.همزمان با شروع ديابت عصب سياتيك و ديسك كمر هم مشكل پيدا كرد كه بارها استراحت مطلق داشته و فيزيوتراپي و....
و حالا مدتي است كه همان پايي كه مشكل سياتيك داشته كوتاهتر به نظر مي رسد و هر 2 دستش كنار انگشت شستش مقداري فرو رفتگي ايجاد شده و لرزش دست دارد.و در
خواب پاهايش بي اختيار تكان مي خورد.
استاد عزيز آرزوي سلامتي شما را از خداوند متعال دارم.

Posted by: پرديس at September 25, 2008 11:15 AM

با سلام،می خواستم بدونم email دکتر چیه.mri داداشم رو که در تصادف پاهاش دیگه عکس العمل نداره رو می خواهم خدمتشون بفرستم.

Posted by: faraz at September 26, 2008 10:45 AM

سلام
مي خوام اگه مي شه از جناب دكتر بپرسين كدوم يك از آقايان دكتر را در ايران براي درمان پاركينسون مي تونن معرفي كنند؟
ممنون از لطفتون

Posted by: soheila at October 5, 2008 3:29 PM

با عرض سلام
دکتر سمیعی در ایران بیمار می پذیرند؟به کجا باید مراجه کرد؟لطفا ایمیل ایشان را برای بنده ارسال کنید؟با تشکر فراوان

Posted by: امین at October 7, 2008 9:45 AM

مطب يا دفتر پذيرش ايشان را در ايران ايميل كنيد سپاسگزار مي شوم.

Posted by: amir at October 12, 2008 6:31 PM

با سلام. دايي من داراي تومور مغزي است وتمام بدنش بيحس شده ومشكل تكلم و تشنج پيدا كرده وهر روز حالش بدتر ميشه وهر دكتر يك جور تشخيص ميده . لطفا زمان بازگشت دکتر سمیعی به ایران و ایمیل دکتر سمیعی و بیمارستان مورد نظر را به من اطلاع دهید . با سپاس فراوان

Posted by: امير at October 13, 2008 7:23 PM

salam aghaye dr.samii
omidvaram hamishe mesle in ruzha sarzende va salamat bashi
aghaye dr mikhastam bebinam aya dar dakhele irane azizeman ham vazit mikonid?khahesh mikonam age be iran ham tashrif miavarid baraye man tarikh va ruzy ke gharar ast be iran biaidro befrestim
khilli mamnunam

Posted by: mahdi rezazadeh at October 18, 2008 10:01 AM

لطفا آدرس یا تلفن مطب يا محل پذيرش دکتر سمیعی در ايران را در صورت امکان ايميل فرمائید.

Posted by: سعید at October 18, 2008 11:43 AM

چگونه می توانم به نمایش زنده جراحی های بروفسور سمیعی دسترسی بیدا کنم؟لطفا مرا راهنمایی کنید.

Posted by: م-ش at October 21, 2008 11:26 AM

سلام من عموم پاركينسون داره و دارو مصرف مي كرد تقريبا دو هفته پيش 2تا قرص قند اشتباهي خورد و حالش بد شد برديمش بيمارستان 1 ساعت طول كشيد بعد اونجا هم دكتر نبود تا غروب بعد قندش اومده بود رو 18 بعد ارامبخش كه زدن خوايبد ديگه رفت تو كما تا چند روز پيش تو كما بود بعد چشاشو باز مي كرد و تكون مي داد پاهاشو ولي باز دباره چشاشو بست و مثل قبل شد
80 سالشه ولي خيلي قويه بدنش كشاورزه و حالش خوب بود دكترش اقاي رحيم كهنسال گفته ديگه زمينگير ميشه و امشب از اي سي يو اوردنش تو بخش بدنش هم عفونت تداره از شما جناب دكتر مي خواستم نظرتونو اعلام كنيد مي خواستم بگم ايران نمي اييد و از نظر مالي هم ايشون هيچ مشكلي نداره و ضريب هوشيش 6-7 است و ميشه تكونش داد البته من برادر زادشم و از نتايج اسكن هاي مغزش خبر ندارم و اگر خودتون نمي اييد ميشه بهترين دكتر ايران رو معرفي كنيد تا ما بريم اونجا مرسي ممنون اگه ميشه كمكمون كنيد اقاي دكتر

Posted by: علي at November 1, 2008 11:55 PM

تورو خدا هر جه زودتر شماره تماس بدین پرفسور تمنا التماس

Posted by: معصومه at November 2, 2008 3:16 AM

با سلام...اگه میشه آدرس و ایمیل پرفسور سمیعی را برام بفرستین ...خواهرم تومور مغزی داره و دکترای ایران جوابش کردن...میخواستم از پرفسور سمیعی کمک بخوام....از شما ممنون میشم اگه برام این کار رو انجام بدین

Posted by: هادی نصرتیان at November 5, 2008 3:24 PM

لطفاآدرس یا تلفن مطب يا محل پذيرش دکتر سمیعی در ايران را در صورت امکان ايميل فرمائید

Posted by: مصطفی at November 13, 2008 1:42 PM

با عرض سلام واحترام
آیادکتر سمیعی در ایران بیمار می پذیرند؟به کجا باید مراجه کرد؟لطفا ایمیل یا سایت ایشان را برای بنده ارسال کنید؟با تشکر فراوان
لطفاً آدرس و شماره تلفن مطب ایشان را ارسال فرمایید

Posted by: شهرنازبرادران at November 15, 2008 7:12 PM

سلام آقای دکتر من 10 سال که به بیماری صرع مبتلا هستم تا یکسال و نیم دیگه قصد بارداری دارم به كمک شما احتیاج دارم. ممنون.

Posted by: نگار at November 23, 2008 1:09 PM

ba salam
jenabe aghaye samiei man 5 salegi dochare tashanoj shodam va 13 sal mishe ke daroo masraf mikonam.mikhastam bebinam ke mitoonam dar Iran shoma ro molaghat konam?
che zamani az sal Iran tashrif miyarin?

Posted by: fateme at November 23, 2008 11:37 PM

با سلام

لطفاً بفرماييد براي ويزيت دكتر سميعي در ايران چه بايد كرد؟

Posted by: علي عباسي at November 24, 2008 12:50 PM

سلام
ادرس يا شماره تلفن مي خواستم

Posted by: حسين at November 25, 2008 10:34 PM

با سلام خدمت پرو فسور سمیعی
سال 81 به علت تومور روی عصب شنوایی و حرکتی مورد عمل جراحی قرار گرفته ام.که منجر به قطع عصب شنوایی و حرکتی سمت راست صورت شده است.می خواستم بدانم می توانم مجددا عصب شنوایی و حر کتی ام را به دست آورم؟
با تشکر

Posted by: محمد at November 28, 2008 7:45 PM

باسلام و آرزوی طول عمر برای جناب دکتر

دختر برادرم از بیماری مننگوسل رنج میبرد و 2 ساله میباشد
میخواستم بفهمم معمولا کی ایران تشریف میارید و چگونه می توان با شماتماس گرفت

Posted by: reza at November 29, 2008 1:18 AM

با سلام جناب دکتر سمیعی
خانم اینجانب حدود 2 ماه است که سکته کرده و مغزش آسیب دیده و بدنش لمس شده و بی تکلم شده است چند هفته ای هم در ای سی یو بوده هیچ پیشرفت ای نکرده است و سن ایشان کم است از شما خواهشمندم حداقل یکبار ایشان را ویزیت کنید دکترها می گویند اگر عمل شود درصد زنده ماندنش خیلی کم است.خواهشمندم به ما کمک کنید لطفا شماره تماس و آدرس ایمیل خود را بدهید.
با تشکر، رحیمی

Posted by: رحیمی at November 29, 2008 3:11 PM

باسلام لطفا تلفن تماس دکتر وآدرس مطب یا بیمارستان ایشان رادرتهران برای این جانب ارسال فرمایید ضروری است باتشکر

Posted by: fardin tosyan at November 29, 2008 9:17 PM

با سلام
لطفادر صورت امكان خواهشمند است سريعترين راه ممكن براي تماس ( تلفن - ايميل و يا آدرس ) با پروفسور سميعي را براي من ارسال نمائيد قبلا از همكاري شما سپاسگذارم .

با احترام

Posted by: جواد باقري at November 29, 2008 9:29 PM

دوستتان داریم.

Posted by: ااحسان at November 29, 2008 10:27 PM

باهمه وجود متشكرم.

Posted by: ziba at November 30, 2008 8:44 AM

سلام
پروفسور رضا و پروفسور سمیعی هردو رشتی هستند
رشت و گیلان بزرگان زیادی دارند.

Posted by: گولاز کن at November 30, 2008 9:17 AM

با سلام .من دختری 17 ساله هستم و علاقه خیلی زیادی به مغز و اعصاب دارم و از همین سن شروع کردم به مقاله و کتاب خواندن در این موضوع.می خواستم بدانم چگونه می توانم در این راه موفق شوم و مثل پروفسور سمیعی شوم.ممنون میشوم اگر با راهنمایتان مرا کمک کنید.

Posted by: bahareh at November 30, 2008 12:16 PM

فکر میکنید کار خیلی مهمی میکنید به خارجیها خدمت میکنید و با افتخار میگید حدود 8000 جراحی داشتید که فقط رو هموطنا تعدادی ازمایشی بود که خودی نشون بدین این هنر نمیباشد حتی اگه معروفترین دکتر جهان باشید باز در مقابل نوجوانی که جانش را در راه وطن فداکاری کرد پشیزی نمی ارزید بروید اخر عمری فکر کنید در راه وطن چه خدمتی کردین

Posted by: sahar at November 30, 2008 3:15 PM

سلام.من يك دانش آموز رشته تجربي هستم و آرزو و هدفم اين هست كه مانند شما افتخاري براي ايران باشم. برايم دعا كنيد

Posted by: حسين at November 30, 2008 3:34 PM

من یک بیمار pc هستم تقاضای ملاقات با پروفسور سمیعی دارم

Posted by: حامد باقری ارجمند at November 30, 2008 7:40 PM

با عرض سلام
اقاي 33ساله با تشخيص (توده بد خيم)(ساركوم)در انگشت شست چپ و بد از عمل (امپوتسيون انگشت) به دليل تشنج مورد جراحي مغز قرار گرفت و بد از شيمي درماني با علايم سر درد شديد و با مشاحده سي تي اسكن توموري پاراساژيتال در ناحيه باريتال راست مورد جراحي
(B.T)قرار گرفت البته دكتر به دليل وجود در ناحيه اعصاب حركتي موفق به جراحي نشد
لطفان ما را از نوع درمان و عمل جراحي راحنمايي كنيد
يا شماره تلفون يا ادرس مطب خود را به ما دهيد

Posted by: بهزاد at November 30, 2008 10:48 PM

چگونه میتوان از جناب پروفسور سوال پزشکی پرسید؟یا ویزیت شد؟آدرس یا تلفن یا وب سایت ایشون روندارید؟ممنون میشم ارسال کنین(ازطرف یک مریض هنوزامیدوار)

Posted by: هیمن at December 2, 2008 3:17 AM

سلام آقاي پروفسور سميعي پدر خانمم حدود 7 سال است كه سكته مغزي كرده،سمت چپ ايشان حركت ندارد واميدوار است كه روزي بتواند .... خواهشمندم ايميل يا راه ارتباطي برايمان بگشائيد(تلفن،فكس...)با سپاس فراوان

Posted by: محمدي at December 3, 2008 9:18 AM

سلام
من یه دوستی دارم که دخترش قبلاً صرع داشت ولی به مرور زمان و معالجات خوب شد ولی الان عقب افتادگی ذهنی و شیطنت زیاد داره که خانواده اش به هر کجا که میرن با دست خالی برمیگردن و تلاششون بی نتیجه میمونه
از شما خواهش عاجزانه دارم که آدرس یا تلفن مطب يا محل پذيرش دکتر سمیعی در ايران را در صورت امکان ايميل فرمائید تا بتونیم به ایشان مراجعه و به یه نتیجه برسیم که هیچ راه حلی برای درمانش داریم یانه. تو رو خدا کمکون کنید.
با تشکر منتظر ایمیلتون هستیم
آخرین امید ما خدا و شمایید

Posted by: صابر at December 3, 2008 12:15 PM

سلام دكتر سمعيعي
من مادرم سكته مغزي كردندو دكترها گفتند كه عروق رگي كه از گردن به مغز مي رود تنگ شده و خون رساني به مغز بامشكل روبرو هستند . و فعلا درراه رفتن مشكل دارند و كمي سرگيجه . لطفا ما راهنمايي فرماييد .
يا تلفن يا آدرس ايميل را بدهيد . با تشكر
اميدوارم هميشه سالم باشيد .

Posted by: حميده at December 3, 2008 3:46 PM

با عرض سلام خدمت پروفسور سمیعی من از این که شما در ایران میخواهید فعالیت کنید خیلی خوشحال شدم دلم خیلی می خواهد شما را از نزدیک ببینم تا این حد بگویم که خیلی دوستتون دارم و افتخار میکنم که یکی از هموطنانم بزرگترین جراح مغز و اعصاب دنیاست.

Posted by: فتح اله at December 3, 2008 11:03 PM

با عرض سلام

من برادي دارم كه 2 روز است كه طرف چپ صورتش لمس شده است پزشكان به او گفته اند كه نوعي ويروس است كه با عصب كشي دندانت در سه روز گذشته به سراغت امده است اما يك پزشك ديگر گفته فلج فاسيال است حال ما نميدانيم چه كنيم واز شما خواستارم كه شماره تلفن مطب يا بيمارستانتان را به من بدهيد تا برادرم 23 ساله ام را پيش شما بياوريم ؟با ارزوي سلامتي روز افزون بري شما

Posted by: عاطفه at December 4, 2008 1:42 PM

با سلام.راستش می خواستم مشکلمو در میان بزارم تا پروفسور منو راهنمایی کنن.
مورموری در قسمتی از صورت(گونه) که صبح ها و شبها بیشتر می شه و گاهی به قسمتای مختلف صورت هم پیش می ره. سرم سنگینه.کف پاهایم هم سرد می شه.
دکتر اعصاب و روان رفتم.نوار مغز گرفتن و سالم بود.به من داکسیپین دادن.ولی اثری نداره.این کرختی یا مورموری منو خیلی اذیت می کنه.آیا مشکل حادی دارم؟منو راهنمایی کنید.ممنون

Posted by: مریم قربانی at December 5, 2008 12:43 AM

سلام.لطفاً ادرس الکترونیکی دکتر سميعی رو برام بفرستین.ممنون

Posted by: mahsa at December 5, 2008 10:13 PM

من خانمی 34هستم که مشکل کلاف عروقی در سر خود دارم وپزشکم توصیه به مدارا کردن کرده است البته با داشتن صدای نبض خون از گوش راستم و ام آرآی دکترم گفت که کلاف عروقی مادرزادی در سر خود دارم وجدیدن هم سنگینی دست راست خود رااحساس میکنم لطفا" راهنمایی کنید (در نوجوانی هم بیماری صرع داشتم )

Posted by: مهناز at December 6, 2008 10:55 AM

با سلام همسرم سیزده سال است که به بیماری پارکینسون مبتلا شده ازهمه جاوهمه کس نا امید شده ایم اول خدا بعد شما لطفا کمکمان کنید متشکرم

Posted by: فریبا مردی at December 6, 2008 10:58 AM

با سلام خدمت جناب دکتر آقای دکتر برادر من روز چهارشنبه 13 آذر متاسفانه تصادف کرده الان مهره های 7 8 9 شکسته شده عملش کردن در شیراز ولی دکترش قطع امید کرده ازتون میخوام بخاطر خدا کمکمون کنید بعد از خدا فقط امیدمون شمایید

Posted by: سعید at December 6, 2008 11:25 PM

باعرض سلام و خسته نباشید
من خانم مریضی هستم 46 ساله از مشهد .مدتی دچار تاری دید شدم. و نزد دکتر فرجی عمل از راه بینی انجام دادم که تشخیص ایشان کردوما بود. و فرمودند که این تومور رانمی توان برداشت و نظر تمام دکتر ها این بود که خدمت شما برسم . اگر عنایت فرمایید من را ویزیت نمایید . شدیدا محتاج عنایت خداوند و شما میباشم.
با تشکر

Posted by: راضیه پاشایی نژاد at December 7, 2008 6:44 PM

سلام مدتی است سرم دردمیکندبه چندمتخصص گوشومغزمراجعه کردم سیتی اسکن مغزوصورت گرفتم که سالم بوده چندداروتجو.یزشده که فقط ارام بخش است درمان نمیکنداین راهم بگم که ازراه بینی نمیتوانم نفس بکشم لطفاراهنمایی فرمایید

Posted by: علی رضا at December 7, 2008 7:59 PM

باسلام حضور آقاي دكتر وآرزوي سلامتي براي ايشان خواهشمنداست آدرس وياامكان ارتباط با دكتر را براي اينجانب فراهم آوريد mamnonam

Posted by: mozhdeh at December 8, 2008 11:38 PM

من مدت 10 سال پیش سکته کردم.دکترها ان را امبولی تشخیص دادندوهم اکنون دستم کار نمیکند آیا با عمل جراحی خوب میشود؟ از شما متشکرم...از شما تقاضا دارم وقتی برایم برای ملاقات فراهم کنید

Posted by: gity at December 10, 2008 2:34 PM

با سلام
آقای دکتر بیماری داریم دختری هفت ساله است که از سال پیش گلیومای ساقه مغز در او تشخیص داده شد که پس از رادیوتراپی 90 درصد کوچکتر شد اما پس از شیمی درمانی از قبل هم بزرگتر شد و متاسفانه2 ماه است که مثل شمعی درحال آب شدن است و قدرت بینایی حرکت تکلم خود را از دست داده است با دیدن عمل جراحی شما در اخبار خانواده اش میخواهند با شما تماس بگیرند که اگر امکان جراحی وجود دارد صورت بگیرد عاجزانه تقاضا دارم ایمیل یا آدرس در آلمان را بگویید تا با شما تماس بگیرند .
یا علی

Posted by: fariba mirzaei at December 11, 2008 12:29 AM

اگر آقای دکتر گوشه چشمی هم به هموطنانشان نشان بدهند بد نیست .ما جز تعریف چیزی از ایشان نشنیدیم.برای دنیا همه کار ممیکنند برای هموطنان بیمار فقط برنامه میگذازند.

Posted by: soheilanoroozian at December 11, 2008 8:37 AM

با سلام لطفا آدرس مطب و تلفن آقاي دکتر سميعي در داخل يا خارج از ايران براي من بفرستيد با نام کشور و بيمارستان
با تشکر فراوارن

Posted by: شهرزاده at December 13, 2008 12:31 PM

باسلام
خوهشمندم ایمیل دکتر سمیعی را برای من بفرستید
با تشکر فراوان

Posted by: توکلی at January 1, 2009 9:19 PM

با سلام
خواهشمندم مرا راهنمایی که چطور وکی می توانیم جناب پرفسور سمیعی رادر ایران ملاقات کنیم

Posted by: مرضیه at January 2, 2009 9:28 PM

با سلام خدمت آقاي پروفسورسميعي مي خواستم بدانم كه آياتحقيقاتي در مورددرمان تنيلب چشم بزرگسالان انجام شده يانه؟اگرشده نتايج آن چه بوده؟

Posted by: melaboon at January 20, 2009 2:50 PM

با سلام خدمت دکتر و پروفسور مجید سمیعی
یکی از بستگان بنده حدود 2 سال و نیم پیش از بالای یک ساختمان دو طبفه به پایین پرتاب شده اند و متاسفانه از آن موقع به بعد نتوانسته اند از جا بلند شوند. من در اروپا به دنبال بهترین جراح مغز و اعصاب برای این بنده خدا هستم. چندین متخصص در بلژیک رفتم که شما را به من معرفی کردند. من الان فقط اسم شما را بلدم و می دانم در هانوفر آلمان هستی و گاهگاهی هم بیمارستان میلاد تهران می روی. پروفسور من مصرانه مشتاق دیدار شما هستم. خود بنده نیز پروفسور جوانی در رشته کامپیوتر و الکترونیک در بلژیک می باشم. تو اینترنت خیلی دنبالت گشتم تا email و تلفنی ازت بیابم ولی نشد. به امید روزی که ازتون یک ایمیل و یا یک شماره تلفن پیدا کنم.

Posted by: حاکم at February 1, 2009 7:11 PM

بسم الله الرحمن الرحیم
جناب پرفسور آقای سمیعی
سلام علیکم ,
احتراما" اینجانب حمزه علی احمدعباسی ساکن تهران نظر به ضرورت درمان دخترم سعیده مدتی است برای ارتباط با شما جهت عرض ادب و بیان مشکل ناچار شدم که از طریق ایمیل ارتباط برقرار کنم . دخترم سعیده اکنون 20 سال دارد , از شش سالگی با رفتن او به کلاس آمادگی و مدرسه متوجه شدیم که در هنگام نوشتن مشق درس حرکات دست او نا موزون است و در نوشتن مطالب خیلی رنج می برد و انگار خطوط لرزه نگاری بر روی کاغذ انجام می شود . از آن تاریخ با مشورت اهل نظر به پزشکان متخصص مغز و اعصاب متعددی رجوع کردیم که با داروهای مختلف تجویز شده مدت دار درمان را ادامه دادیم . این دارو و درمان تا سال 1385 ادامه داشت و همه داروهای تجویز شده حکم مسکن داشت که اثر درمانی ملموسی را نشان نمی داد و از طرف دیگر عوارض بی اشتهائی و چاقی مفرط و ناراحتی های گوارشی از پیامدهای ناگواری بود که در این سالهای تحت درمان نصیب فرزندم می شد . ناراحتی لرزش دست دخترم به گونه ای است که در زمان انجام ندادن کاری با دست هیچ اتفاقی نمی افتد ولی در زمان برداشت اشیاء بخصوص لیوان چای یا آب و یا سینی با محتوی و خوردن غذا با قاشق و نوشتن لرزش دست خیلی زیاد می شود که باعث بهم ریختن آنها می شود . در این سن با توجه به نوع رفتارهای اجتماعی شامل مهمانی رفتن و یا دعوت از مهمان در منزل که ایشان باید در جمع حضور داشته باشد حالت انزوا و خجالتی و بطور خلاصه خود خوری و گوشه نشینی را ترجیح میدهد تا دیگران از حرکات دست او دور باشند و این خیلی برای او و بخصوص برای پدر و مادر رنج آور است و مدتها از جهت روحی و روانی او و خانواده را در بن بست قرار داده است . یاد آوری می کنم که در سال 85 با توجه به تحقیقات بسیاری در جستجوی پزشک متخصص دیگری بودیم که یک پزشک جراح و متخصص مغز و اعصاب را معرفی کردند و با مراجعه به ایشان , نامبرده سوابق موضوع عارضه شامل عکسهای MRI و آزمایشات و عکسهای رادیولوژی را بررسی کردند و نهایتا" ما را به پزشک متخصص پارکینسون معرفی کردند و ایشان با تجویز دارو تاکید کردند پس از یکسال دیگر مراجعه نمائیم .
جناب پرفسور به آخرین پزشک مراجعه شده که با استفاده از دارو تجویز شده او مشکل گوارشی دخترم تشدید شده بود و لذا دخترم از این وضعیت درمانی خسته شده بود و همیشه در رنج و مشکلات احساس حقارت می کرد . لذا مدتی از داروی تجویز شده استفاده می کرد و چون در درمان نامبرده هیچ اثر مثبتی بروز نکرده بلکه همانطور که اشاره شد بی اشتهائی . بی تحرکی و بی حالی . کسل بودن . ناراحتی گوارشی شامل درد شکم و درد معده و درد اعضاء ثمره عدم تشخیص درمان دخترم بود استفاده از دارو را قطع کردیم. لذا با توجه به گزارش آخرین وضعیت مریض استدعا دارم که از طریق ارتباط (بصورت ایمیل) یا حضوری در تهران (مواقع سفرهائی که شما به ایران تشریف می آورید) و یا حضور ما در کشور (محل اقامت حضرتعالی) و یا با معرفی پزشک حاذق که شما در ایران معرفی می فرمائید ادامه درمان بدهم . موفقیت شما را از خداوند منان خواستارم .

حمزه علی احمدعباسی
بتاریخ 14/11/1387

Posted by: حمزه علی احمدعباسی at February 2, 2009 1:54 PM

سلام .ایمیل جناب پروفسور سمیعی را برایم بفرستید. با تشکر.

Posted by: یکتا at February 2, 2009 2:29 PM

سلام و درود

خیلی خیلی خیلی خیلی ممنون میشم اگر یک راه تماس با دکتر رو به من بدین..

ایمیل ... یا...

پس از خدا... تنها امیدم به دستهای ایشونه.

با سپاس. بدرود

Posted by: س. الف at February 8, 2009 10:37 AM

با سلام پدرم مدت 9 ساله که رگ عصبي صورتش پرش داره لطفاً آدرس ايميل يا مطبي که بتوان با شما مذاکره کرد و يا متخصصي که بتواند اين عمل را در ايران با موفقيت انجام دهد رو به اينجانب عنايت بفرماييد.

Posted by: جواد at February 17, 2009 1:35 PM

ُ سلام عزيز
من زياد وقتتونو نمي گيرم فقط يه آدرسي از دكتر سميعي در آلمان و همچنين شماره تلفن محل كار و مطب ايشان را مي خواستم اگر امكانش باشه خواهشمندم آنرا به ايميل من ارسال نمائيد . قبلاً از زحمات شما كمال سپاسگزاري مي نمايم .

Posted by: زري at February 18, 2009 7:56 AM

آهاي مسئولين اين به اصطلاح سايت !!
ميمرديد لااقل به يكي از سوالات مطرحه شده پاسخ دهيد ؟!!!

Posted by: حميدرضا at February 27, 2009 5:20 PM

مرسی بابت این پست!

Posted by: رجا at March 2, 2009 7:19 PM

اول اوآخرهم اوست

آقای دکترسمیعی عزیز
پدر زحمتکش ایجانب بر به دلیل تصادف وبه دلیل سهل انگاری پرسنل بیمارستان به دلیل عدم انجام cpr موفق دچار hapocci گردید ودرحدود 2 سال است که در حالت اغما قرار دارد وضعییت مالی خانوادگی ما بسیار نامطلوب می باشد مادرم پیرم مریض حال ودچار بیماری قند خون ودیسک گردن ودر بستر می باشد پدرم نیز در بستر ودر کنار پدرم می باشد .از طرفی برادرم در زمان کوچکیبه دلیل تصادف دچار تشنج مغزی شده وبافتهای مفز وی از کار افتاده است .باور کنید دکتر جان در وضعییت روحی روانی بدی قرار داریم تور به خدا لطفی کرده نامه مارا خوانده وجهت کمک به درمان پدرامان
مارا راهنمایی کنید وایشان را ویزیت کنید منتظر تماس وایمل شما هستیم

خانواده گرفتار

Posted by: حسن یگانه at March 9, 2009 9:28 AM

سلام و تشكر اگر مي شود ادرس تلفن وايميل اقاي دكتر را به من ايميل كنيد .باتشكر

Posted by: حامد at March 11, 2009 11:32 AM

سلام و تشكر اگر مي شود ادرس تلفن وايميل اقاي دكتر را به من ايميل كنيد .باتشكر

Posted by: mahmod at May 12, 2009 9:05 AM

سلام.در گوگل خیلی دنبال آدرس ایمیل آقای دکتر سمیعی گشتم ولی موفق نشدم. اگر امکانپذیر هست آدرس تلفن و ایمیل آقای دکتر در ایران را برای من ایمیل کنید. تشکر

Posted by: سعیده صادقی at May 13, 2009 7:45 PM

من یک پژوهشگر نوجوان هستم و در مورد یک عمل بسیار پیچیده میخواهم مشورت کنم
ایا می توان یک قطعه الکترونی در مغز که از پوشش ژل سیلوکون است در حافظه دراز مدت انسان کاشت؟
در اسرع وقت جوابم را بدهید باتشکر

Posted by: صادق شاهپسند at June 10, 2009 1:47 PM

سلام من چند روز بیش هم یه بیام واستون گذاشتم ولی متاسفانه با این که یه بیمار با حال وخیم داریم و به شدت به کمک نیاز داریم جوابی دریافت نکردم
خواهشا جواب منو بدین به کمک اقای دکتر نیاز داریم
با تشکر فراوان از شما

Posted by: سمانه at July 6, 2009 10:29 AM

سلام.در گوگل خیلی دنبال آدرس ایمیل دکتر سمیعی گشتم ولی موفق نشدم. بچم مادرزادي مشکل مغزي داره و فلجه ,اگر امکانپذیر هست آدرس تلفن و ایمیل آقای دکتر را برای من ایمیل کنید. تشکر

Posted by: alimohamadi at July 22, 2009 2:58 PM

با سلام آخرین باری که به تهران سفرداشتیدگفتیدبرای چکاب ، بایدیک بار دیگرنزد شما بیائیم ولی تاکنون برای اعزام هیچ اقدامی نکردند.آقایان صباانوری از ایلام ومحمد...از تهران داروهایشان تمام شده.ومرتب تشنج دارند.بنده تاکنون هیچ تشنج نداشتم. بعضی از داروهایم را قطع کرده.

Posted by: سید یوسف حسینی پور at August 8, 2009 8:06 AM

سلام
من به تلفني كه شما از پرفسور سمعيي گفتيد تلفن زدم ولي كسي جواب نداد وهمچنين ايميلي كه گفتيد هم ايميل زدم ولي جوابي دريافت نكردم.لطفا كمكم كنيد بيمار من شرايط بسيار بدي را دارد.

Posted by: pupak at August 8, 2009 3:40 PM

باسلام
آياپرفسور سميعي در ايران هم مريض ميپذيرند اگر ممكنه تلفن مطب ايران را خواهانم.
با تشكر

Posted by: فرزانه at August 11, 2009 3:02 PM

دختری 8ساله دارم که از 6سالگی در راه رفتن دچار مشکل شده هر دکتری رفتیم تشخیص ندادن لطفا ادرس از دکتردرایران یا خارج بدهید با تشکر

Posted by: علی محمد رجایی at August 19, 2009 1:37 PM

سلام
اگر مي شود ادرس تلفن وايميل اقاي دكتر را به من ايميل كنيد .
باتشكر

Posted by: maryam at September 8, 2009 10:33 AM

با سلام.
میخواستم اگر ممکنه ادرس مطب اقای دکتر سمیعی ویا ادر ی ایمیلشان را برایم ارسال کنید. امیدمان فقط به لطف خدا و ایشان است. خیلی ممنون

Posted by: رویا at September 9, 2009 12:53 PM

سلام.اقای دکترسممیعی.من دخترخواهرم ده ساله است.حدود نه ماه است که به بیماری صرع دچار شده.زیر نظر دکتران زیادی از جمله اقای دکتر تنکابنی.لطفی.ترابی.حمدیه.پاکدامن قرار گرفته ولی هیچ دارویی افاقه نمیکند.اخرین دارویی که تجویز شده کپرا میباشد.ولی باز هم حملات کنترل نمیشود.وهروز شدیدتر تامرز شش بار حمله در روز رسیده.نوع صرع کمپلکس و مقاوم به دارو تشخیص داده شده.از طرفی خواهرم باردار است و زیر بار این غصه کمرش خم شده.بدویاری و بی اشتهایی پیدا کرده .هم خود و هسرش در شرایط روحی بسیار بدی بسر میبرند.عاجزانه از شما کمک و راهنمایی میخواهم.اول خداوبعد به فرشته نجات خدااقای دکتر سمیعی نیازمندیم.

Posted by: hamjd at September 13, 2009 2:22 AM

سلام چقدر زیباست دست شفای خداوند را روی زمین در وجود شما میبینیم . خدا به شما خیر و برکت عنایت فرماید

Posted by: هاشم اقا at September 14, 2009 9:50 PM

با سلام،
جناب آقاي پروفسور سميعي خواهشمند است شماره تماس و ايميلتان را در اختيار اينجانب قرار دهيد تا در مورد بيماري كه در حال حاضر حدود 6 ماه است كه در كما بسر مي برد با جنابعالي مشورت و چنانچه مقدور باشد قرار ملاقاتي با شما هماهنگ شود.
با تشكر - زهرا اريسيان
25/6/88

Posted by: zahra erisian at September 16, 2009 1:43 PM

باسلام
آياپرفسور سميعي در ايران هم مريض ميپذيرند اگر ممكنه تلفن مطب ايران را خواهانم.
با تشكر

من تصادفکردم مهره 10و11 من آسیب دیده عروقش هم از بین رفته نخاع هم له شدهمیخوام ببینم راهی هست برای درمان من..

Posted by: نوشین at September 16, 2009 5:39 PM

با سلام.
آياپرفسور سميعي در ايران هم مريض ميپذيرند اگر ممكنه تلفن مطب ايران را خواهانم. خواهش می کنم حتما بهم بگویید، خیلی مهمه.
با تشکر

Posted by: فهیمه صادقپور at September 28, 2009 11:29 AM

سلام آقای پرفسور سمیعی برادر خانم اینجانب با23 سال سن سرطان در ناحیه چپ سر دارنند که تمام جراهان به جهت جراحی به او جواب رد داده اند لطفاً شماره تلفن یا آدرس بدهید تا پرونده پزشکی اورا بیاورم چون وی نان دراور خانواده هفت نفریش میباشد

Posted by: کیومرث کریمی at September 28, 2009 3:20 PM

با عزض سلام ميخواستم بدونم كتابي در مورد زندگي و شرح حال پروفسور سميعي است اگر هست لطفا سزيعتر معرفيش كنيد با تشكر

Posted by: ويدا at November 26, 2009 12:31 PM

سلام اقای سمیعی من نزدیک به 3ماه و نیم است که سمت چ÷ صورتم عصب هایش به شدت میزند ومسواک نمیتوانم بزنم دارو نیز مصرف میکنم ولی تاثیری نداردچه طور درمانش کنم

Posted by: arezou at November 27, 2009 6:25 PM

سلام پرفسورعزیز
مامان من شهریورماه تصادف کرده حدودن دو ماه تو کما بود الانم نیمه هوشیاره اوردیم خونه که ازش مراقبت کنیم.میخواستم از شما طلب کمک کنم شما تو ایرانم مریض قبول میکنین؟

Posted by: اذین at December 20, 2009 4:13 PM

سلام
باعرض سلام و خسته نباشيد
خيلي دوستون دارم .شما باعث افتخار مملكت هستيد.
اميدوارم هميشه پيروز باشيد

Posted by: مهديه at January 7, 2010 7:38 PM

سلام
باعرض سلام و خسته نباشيد
جناب دکتر سمیعی من سوالی در مورد بیماری مادرم داشتم مادر من تقریبا 7 ماه است که متوجه یک تومار از نوع chordoma در ناحیه کف جممجه سر و ساقه مغز شده ایم که با نمونه برداری از طریق بینی نوع آن تشخیص داده شد ، نظر دکترها این است که این تومار قابل رشد بوده و در منطقه حساسی در مغز تشکیل شده است که خیلی نادر می باشد و تصمیم به عمل جراحی گرفته و بعد هم پرتو گرافی آیا هر دو آنها خطر دارد اگر عمل شود یا نشود چه عواقبی دارد با توجه به اینکه این تومار رشد می کند چه می شود ؟ لطفا بنده را راهنمایی نمایید .
با تشکر

Posted by: مریم at January 10, 2010 11:50 AM

باعرض سلام خدمت پروفسور سمیعی:دخترم9سال است به بیماری صرع مبتلا است باداروی(تگروتول وتوپمگس)کنترل شده به طوری که بعد از تشنج اولیه در14سالگی تا4سال بعد هیچ تشنجی نداشت وبایک کم خوابی مجدددچار تشنج شدبعد دکتردراین مدت دوز داروهای اوراقوی ترمی کردتا این که(لاموتریژین)نیزبه داروهای اواضافه شدکه درروزحدود(800میلی تگروتل)و(300میلی توپمیرات)و(200میلی لامتریژین)استفاده میکندازازمانی که داروی لامتریژین استفاده می کندمیزان تشنجات او بیشترشده وتکلم اومشکل پیداکرده لطفا به لامتریژین داروی بهتری رامعرفی کنیدوایا مشکل دخترم باجراحی برطرف می شود. بسیارسپاس گذارم

Posted by: ali at January 13, 2010 2:31 PM

باسلام : جناب پروفسور اینجانب شهین میرزایی دمابی از روستای دماب مدت 8ماه پیش به طور ناگهانی به زمین خوردم وازناحیه پیشانی مصدوم شدم وتوسط دکتر مغز واعصاب دستور mri داده شد ودر mri تعدادی نقاط سفید مشاهده شد ودکتر داروی فلوکستین 20و asa80تجویز نمود وپس از 6ماه مجدا mri گرفت ودرنتیجه نقطه های سفید رنگ کمتر شده است ولی فعلا اینجانب مقداری سرگیجه دارم وهر 4ماه یکبار به زمین می خورم ونمی دانم چه بیماری دارم وهم اکنون نیز کپسول فلوکستین 10وasa80مصرف می نمایم لطف کنید من در اصفهان به چه پزشکی مراجعه نمایم با تشکر 10/9/88

Posted by: شهین میرزایی دمابی ازروستا at January 19, 2010 1:56 PM

سوال در مورد صرع : تو رو خدا از شما ÷روفسور خواهش میکنم حتما جوابم رو بدهید . در بیماری صرع قبل از اینکه حالت شوک به بیمار دست بدهد یک سری سیگنال به مغز بیمار میرسد . این سیگنال چگونه است ؟ کمی در مورد این سیگنال های قبل از اشکاری بیماری برایم توضیح دهید . ممنون میشوم تو رو خذا حتما جواب بدهید .

Posted by: سنا at January 29, 2010 1:51 PM

سلام خدمت آقای دکتر
مادر من به علت کیستی که در سرش داردبه مدت شش سال است که سمت راست بدنش فلج شده و پروفسور پرسا گفتند اگر عمل شود به احتمال زیاد قدرت تکلم خود را از دست میدهد.لطفا ما را راهنمایی کنید.

Posted by: مریم توکلی at February 9, 2010 11:27 PM

سلام پرفسور عزیز.امیدوارم هر جا هستی در پناه خدا خوب باشی.من فرج الله محمودی.از نهاوند هستم که عصب بینایی هر دو چشممودر اثر تصادف از دست دادم حالا تقاضا دارم که یه جوری ارتباط من باجنابعالی را میسر کنید.

Posted by: امیر at February 12, 2010 12:30 AM

جناب سمیعی لطفا بهترین متخصص و جراح مغز و اعصاب ایران رو که در حال حاضر در ایران هست معرفی بفرمایید. ما که دستون به شما نمی رسه لا اقل فردی رو که شما خیلی قبولش دارید بهمون معرفی کنید تا بیمارمون رو پیشش ببریم.

Posted by: محمدعلی شاهقلی at February 12, 2010 9:55 PM

با سلام آقاي من 44ساله هستم از دوسال قبل تا كنون دچار حالتهاي در سرم شده ام كه نمي دانم چيست خلاصه مي كنم سردرد وسر كيجه بي تعادولي ندارم ولي درون سرم حالتي ايجاد مي شود كه احساس مي كنم مثل اينكه داخل حمام سونا قرار گرفته باشم و بخار زيادي وجود داشته باشد ايجاد مي شود گاهي اقات احساس مي كنم از داخل به سرم فشار مي ايد از خود بي خود مي شوم بي قرارم ،ام ار اي و سي تي اسكن و نوار مغز هم گرفته ام ولي چيزي را نشان نداده است داروهم depakine500mgوasa80وtriamterene-h

Posted by: رسول ترك لاداني at February 13, 2010 1:01 PM

در ادامهسوال قبلم دارو osvixوatostrol20وبتاهيستين هم مي خورم البته بعضي از داروها را بخاطر نارحتي قلبي كه اخيراپيدا كرده بودم مي خورم و حالا از نظر فلبي مشكلي ندارم فقط از ناحيه سر رنج مي برم اقاي دكتر خواهش مي كنم مرا راهنمايي كنيد منتظر جواب شما هستم

Posted by: رسول ترك لاداني at February 13, 2010 1:07 PM

سلام خسته نباشید من بیماری ادنوم هیپوفیز (ماکرو37*27*25)دارم می خواهم برای درمان جراحی اقدام کنم لطف کنید راهنماییم کنید

Posted by: vahid khanbeiki at February 14, 2010 2:28 AM

سلام خسته نباشید من بیماری ادنوم هیپوفیز (ماکرو37*27*25)دارم می خواهم برای درمان جراحی اقدام کنم لطف کنید راهنماییم کنید

Posted by: vahid khanbeiki at February 14, 2010 2:37 AM

من میخوام یه جراح بشم و مثل شما به مردم خدمت کنم اما بخدا تو ایران نمیشه .... زبان آلمانی ام بلدم تو رو خدا دکتر یه کمکی ام به من بکنید دکتر بخدا استعدادشو دارم خیلی ام دارم

Posted by: yoosef at February 28, 2010 2:40 AM

سلام آقاي دكتر
ميخواستم بدونم آيا شما برنامه سفر به ايران را داريد ؟
اگر برنامه اي داريد تاريخ آن چه موقعي است و چگونه ميتوان نوبتي براي ملاقات با شما گرفت.
من فرزندي دارم كه در سن 2 سالگي دچار تب و تشنج شده و هم اكنون كه حدود 14 ساله ميباشد داراي شنت مغزي است .متاسفانه حدود 2 سال است دچار تشنج هاي پي در پي ميشود و هيچ پزشكي نتوانسته كمك موثري انجام دهد اگر امكان دارد و پزشك متخصصي را ميشناسيد كه مورد تاييد جنابعالي ميباشد لطفا آدرس وي را برايم ايميل كنيد تا قبل از زمان تشريف فرمايي شما به ايران از او كمك بگيرم چون زندگي و سلامتي خود را بر سر اين مشكل از دست داده ام.
با كمل تشكر

Posted by: الهام مظاهري at February 28, 2010 8:16 AM

من یک نوجوان 15 ساله هستم و به پزشکی علاقه دارم ومی خواهم تخصص خود را در مغز واعصاب بگیرم واز همین الان دارم در می خوانم برای دانشکده پزشکی واز اینکه دارم درس میخوانم برای پزشکی به خانواده ام چیزی نگفته ام ومن از شما کمک می خواهم تابتوانم در این را موفق شوم از طرف نجمه. ممنون

Posted by: najmeh at February 28, 2010 6:50 PM

با سلام خدمت آقاي دكتر.
مي خواستم اگر مي شود آدرس ايميل خود رابه من بدهيد تا در مورد دختر 12 ساله خود كه دچار تشنج شده است با شما مشورت كنم .سپاسگزار محبت هاي شما

هاشمي

Posted by: هاشمي at February 28, 2010 10:08 PM

باسلام من برادرم دچار ضربه مغزی شده و در بیمارستانی در رفسنجان بستری است آیا میتوانم ز جناب پروفسور جهت نجات برادرم کمک بگیرم متشکرم

Posted by: سید مرتضی ترابی at March 7, 2010 5:17 PM

ضمنا جناب پروفسور من سي دي ام آر اي هم تونستم تهيه كنم اگر مشكلي نباشه مي تونم فايل رو براتون بفرستم تا كمكم كنيد.
با تشكر

Posted by: زينب محمدپور at March 9, 2010 11:26 PM

با سلام خدمت پروفسور سميعي
من دختري 25 ساله هستم و معلوليت cp دارم (فلج مغزي).
چند روز پيش يك شخصي با من تماس گرفت و گفت دكتري سراغ داره كه مي تونه با عمل جراحي cp را درمان كنه ولي ميگه حد اكثر تا 27 سالگي ميشه اين عمل رو انجام داد. در صورتي كه 25 ساله همه دكترها مي گفتند cp راه درماني نداره. حالا مي خواستم از شما بپرسم آيا وافعا cp داره يا نه فقط يه شايعه است؟ و شما كي ايران برمي گرديد و ايران هستيد؟

با تشكر

Posted by: haji rostam at March 12, 2010 12:19 AM

سلام اقاي دكتر لطفا ادرس مطب يا بيمارستاني كه در ان هستيد را ارسال كنيد

Posted by: عليرضا پناهنده at March 22, 2010 2:36 PM

با سلام
لطفادر صورت امكان خواهشمند است سريعترين راه ممكن براي تماس ( تلفن - ايميل و يا آدرس ) با پروفسور سميعي را براي من ارسال نمائيد قبلا از همكاري شما سپاسگذارم .

Posted by: منصور وشمه at March 23, 2010 9:49 PM

با سلام و ارض ادب و احترام و تبریک سال نو

جناب پروقسور یکی از دوستانمان دچار سرگیجه میشه و حتی گاهی اوقات بیهوش موقت می شود این علائم از چی هست لطفا مرا راهنمایی فرمائید با تشکر فراوان

Posted by: هژیر بهار at March 26, 2010 4:32 PM

با عرض سلام خدمت شما اینجانب حسین ربیعی 40 ساله مدت 15 ساله که دچار بیماری تحلیل عضله در یک پا گشته ام که باعث ضعف من در حرکت میباشد لذا خواهشمندم که من را راهنمایی بفرمایید. با تشکر

Posted by: حسین ربیعی at March 26, 2010 5:34 PM

سلام آقای دکتر من واقعا خوشحال هستم که بالاخره تونستم یه پیام واسه شما بذارممن یکی از دانش آموزایی هستم که عاشق جراحی مغزو اعصاب هست دوست دارم بهم بگید که چطوری درس بخونم تا مثل شما بشم؟

Posted by: sara at March 26, 2010 7:42 PM

با سلام اینجانب برادری دارم که در حین رانندگی دچار سانحه شد و الان دچار کانتوژن گشته و 72 ساعت از این حالت میگذرد مثلا زمانی که با بنده صحبت میکند 2 الی 3 دقیقه بع فراموش می کند که با من صحبت کرده ولی همه را میشناسد میخواستم بدانم مشکل را چگونه باید بر طرف کرد ورزشش لازم دارد یا باید دارو بگیرد یا اگر زمان باید یگذرد چه مدت طول می کشد
باتشکر

Posted by: عبدالله کاکاوند at March 29, 2010 12:07 PM

با سلام خدمت پروفسور سمیعی عزیز
دختر من سه سال و ده ماهه است و از 5/3لکنت زبان گرفته گاهی بهتر و گاهی بسیار شدید و گاهی هم خیلی خفیف لکنت دارد و الان 2 هفته است که لکنتش خیلی شدید شده می خواستم بدانم ایا او خوب میشود با توجه به اینکه من خودم هم از بچگی لکنت داشتم البته خیلی خفیف و هنوز هم دارم البته او خیلی زود به حرف امد و خیلی هم بلبل زبان بود ایا داروهای گیاهی اثری دارد و دکتر رفیعی پزشک متخصص مغز و اعصاب کودکان به اوقرص هالوپریدول داد و گفت با این خوب میشود اما من این قرص را تا الان ندادم خواهش میکنم مرا راهنمایی بفرمایید برای خوب شدن کامل او چه کنم من ساکن شیراز هستم ایادر شیراز پزشکی را شما معرفی میکنید یا جایی هست که اونو ببرم
با تشکرفراوان

Posted by: مژگان at March 30, 2010 9:28 AM

*****با سلام خدمت پروفسور سمیعی عزیز******
**** اینجانب برادری دارم که دچار تومور در ناحیه 5و6 مهره ی گردن میباشد و همچنین سر شدن نیمی از بدن البته
زور و فدرت دارد.
آیا درمان با دارو یا لیزر امکان پذیر میباشد؟
آیا امکان دیدار حضوری شما اینترنتی یا
امکان آمدن شما به تهران هست؟

Posted by: عسل at April 15, 2010 9:25 PM

من شما را خيلي دوست دارم و ميخوام مثل شما شوم

Posted by: امير at April 18, 2010 8:22 PM

با سلام
لطفادر صورت امكان خواهشمند است سريعترين راه ممكن براي تماس ( تلفن - ايميل و يا آدرس ) با پروفسور سميعي را براي من ارسال نمائيد قبلا از همكاري شما سپاسگذارم

Posted by: مهدی at April 22, 2010 12:33 PM

با سلام خدمت اقای دکتر ادرس ایمیلتان رو میخوام تا از شما سوالاتی درباره بیماری پدرم داشته باشم و ام ار ای اون رو براتان بفرستم کمکم کنید با تشکر

Posted by: سعید روان اورد at April 29, 2010 4:41 PM

با سلام و احترام،
جناب آقاي دكتر برادري 16 ساله دارم كه حدود 4 روز از پودر بدن سازي كراتين استفاده كرده و در حال حاضر دچار عارضه تنگي نفس شديد شده است و تا تشخيص نهائي در بيمارستان بستري است با وجود اينكه الان سه تا 4 روز است كه از اين پودر استفاده نكرده است ولي گاهي راه تنفس با بيني آن كاملا بسته شده و از دهان به سختي نفس مي كشد كه اين مورد به صورت مداوم تكرار مي شود. خواهشمندم مرا راهنمائي كنيد كه آيا اين عوارض ناشي از مصرف پودر كراتين است يا ممكن است دلايل ديگري داشته باشد. با تشكر فراوان

Posted by: سيمين at August 8, 2010 7:42 AM

شماها هیچ کدوم شماره ی تماس نزاشتین email بدید من میدونم

Posted by: میلاد at August 23, 2010 2:41 PM

جناب آقای پروفسور سمیعی
با سلام:
احتراما بدینوسیله به اطلاع می رساند که اینجانب جواد پاکدل 65 ساله ممندس برق منطقه ای فارس در تاریخ 9/10/88 به دلیل قرار گرفتن در حوزه برق دچار سوختگی و پرتاب از ارتفاع شده و مهره های 12-11-10اینجانب دچار شکستگی و فشار شدید نخاع شدم.
پس از بستری در بیمارستان MRI شیراز توسط دکتر مهرداد اسماعیلی مورد عمل جراحی قرار گرفته و پس از آن به فیزیوتراپی پرداختم واکنون به توصیه پزشک جراح از حضرتعالی تقاضا می کنم در صورت امکان اجازه فرمایید تا نسبت به ایمیل شرح عمل و فیزیوتراپی و عکس های مربوطه،امیدوار به بهره مندی از تجربیات گرانقدر حضرتعالی، آرزوی ایستادن دوباره روی پاهای خودم را بر آورده ببینم.
منتظر پاسخ جنابعالی
جواد پاکدل

Posted by: جواد پاکدل at August 23, 2010 7:40 PM

سلام آقاي دكتر ميخوام عوارض بعد از عمل جراحي گولوموس توموردر گوش سمت راست و بدونم و آيا امكان ديدار حضوري شما امكان پذير مي باشد.

Posted by: ميترا at August 24, 2010 8:21 AM

سلام لطفاشماره تماس واینکه چگونه با دکتر سمیعی مشورت کنیم لطفا راهنمایی کنید

Posted by: اصغر at August 27, 2010 2:40 AM

سلام آقای دکتر خسته نباشید خواهش میکنم دکتر ی را درایران معرفی کن که میخواهم مادرم راجراحی کند مادرم سه سال پیش بدلیل تومور مغزی جراحی شده هیچ مشکلی از نظر جسمی ندارد وطی چکاب های که کردیم گفتند تومور دوباره رشد کرده آقای دکتر ایا اشعه خطری دارد یا نه خواهش میکنم کمکم کنید خواهش میکنم

Posted by: حمیرا at August 31, 2010 11:23 PM

با سلام خدمت پروفسور سمیعی عزیز
آدرس ایمیلتون را برای فرستادن پرونده پزشکی و ام آر آی مردی 37 ساله که دچار آسیب نخاعی از ناحیه گردن شده و هم اکنون به مدت 40 روز است که در icu بیمارستان بستری میباشد را میخواهم تا با امید خداوند و راهنمایی جنابعالی ایشان به زندگی دوباره برگردند.
با تشکر

Posted by: مریم at September 1, 2010 11:15 PM

پيش شماره شهر هانوفر 511 مي باشد نه 51. لطفا بدين گونه اصلاح فرماييد:
Second Opinion- Sending of medical reports

We would appreciate your confidence for taking our medical advice.
You may send us your personal medical reports, X-rays, CT- and MRT findings.We will carefully check or recheck the material and will make every effort to give you the best medical advice for the treatment of your disease.
For your convenience you may send us the material by email. You may use our email form or our email address info@ini-hannover.de

Outpatient visit

To arrange an appointment please call our outpatient department.
Phone +49 (0) 511 / 270 92 - 405
(Monday-Thursday 9 a.m. - 4 p.m., Friday 9 a.m. - 2 p.m.)

Office Professor Samii

You may reach the office from Monday - Friday from 9 a.m. - 4 p.m..
Phone +49 (0) 511 / 270 92 - 700
Fax +49 (0) 511 / 270 92 - 706

Admission to the INI

To make an appointment for admission to the INI
Please call +49 (0) 511 / 270 92 - 157

Urgent admission- Urgent medical information

In cases of urgency you may call the doctor on duty (24-hour service):+49 (0) 511 / 270 92 - 155. (Please do not use this telephone extension for administrative purposes or for non-urgent medical advice.)
Service Center

Phone: +49 (0) 511 / 270 92 - 125

Mo - Fr: 8 a.m. - 8 p.m.

Posted by: armaz at October 6, 2010 12:53 PM

باسلام خدمت جناب دكترسميعي
جناب دكتر برادرمن چندسال پيش بدليل تصادف سخت رانندگي از قسمت سر دچار آسيب شدن وپس از چندين عمل جراحي روي مغزتا حدودي بهبود يافتن ولي متاسفانه چند وقت پيش بعلت عفونت درقسمت پشت جمجمه دكترمعالجش سريع بستريش كرد تاتحت عمل جراحي قرار بگيره.ميخواستم بدونم چرا بعد ازچندين سال اين مشكل پيش اومد آياواقعا خطرناكه؟؟؟؟؟ لطفا جواب سوالم را بدهيد

Posted by: مينا .اف at October 9, 2010 4:42 PM

باسلام
ازآقای دکتر سوالاتی درباره روشهای غیرداروئی کنترل صرع که درایران عملی باشد دارم.لطفا این ارتباط را میسرکنید.
باتشکر

Posted by: آرش at December 3, 2010 3:00 AM

س: بیماری یکبار به علت فشار خون و بیماری قند سکته سنگین مغزی نموده و از یک طرف بدن (سمت چپ)فلج شده ویک هفته در بیمارستان کسری بستری شده و مرخص شده است بعد از چند روز سمت دیگر بدن نیز فلج شده سپس بعد از دو ماه مجددا سکته مغزی نموده و در حال حاضردر بیمارستان مهر زیر نظر دکتر کلائی و دکتر داریوش حیدری بستری است و از نظر ایشان دیگر کاری برای ایشان نمی توان انجام داد و وی در حال حاضر قدرت تکلم هم ندارد . آیا میتوان با عمل جراحی کاری برای ایشان انجام داد؟ 

Posted by: سید قاسم ابوالقاسمی at December 11, 2010 5:21 PM

سلام دکترسمیعی.ازتون خواهشی دارم من برای خودم سوالی ندارم.از وقتی یه پسر جوونی دیدم که رو صندلی چرخدار نشسته عصبی هستم.از پشت بوم افتاده وبعد از 2 سال پشتش باد کرد و فلج شد دکتر ها همون موقع گفتند درمان داره.حالا میخوام بدونم واقعاخوب میشه.خیلی جوون تمنا میکنم جواب بدین.

Posted by: سارا at December 22, 2010 11:37 PM

جناب دکتر سمیعی سلام.من همان دختر 17 ساله ای هستم که سالی چند بار برایتان مطلب میفرستم اما هیچ وقت اونو بین نظرات نمیبینم.فقط برام دعا کنید که بتونم کمی خودمو به شخصیت شما نزدیک کنم.

Posted by: فاطمه at December 23, 2010 11:13 AM

سلام،فرزند 15 روزه ي من در وسط پيشاني يك برامدگي عمودي ناشي از بسته شدن استخوان هاي جمجمه دارد لطفا براي درمان من را راهنمايي كنيد،آيا اين عمل بر روي فرزندم اثر سويي دارد ؟چكونه ميتوانم عكسهاي سر و صورت او را براي شما بفرستم.با تشكر

Posted by: مهشيد طبري فرد،مشهد مقدس at February 6, 2011 8:54 PM

با سلام و خسته نباشيد
من يك فرزند پسر 9ساله دارم كه وقتي يكسال و نيمش بود دچار هيدروسفال شد و شنت گذاشتند بعد از عمل شنت دست چپ و پاي چپش مشكل پيدا كرد يعني قسمت چپ بدن پسرم فلج شد بعد كم كم بهبود پيدا كرد اما الان دست چپ از ناحيه مچ فلجه و پاي چپش تقريباً ميشه گفت سنگينه بعد از عمل وقتي به دكتر جراحش گفتم گفتند كه عصب هفتم قطع شده كه تا 12سالگي شكل ميگيره آيا اين واقعيت داره يعني پسر من يه روز خوب ميشه كاش ميشد يه متخصص مغزو اعصاب جواب منو ميداد كاش ميشد به پروفسور دسترسي داشت به نظر شما ميشه

Posted by: مريم at February 8, 2011 2:47 PM

جناب دکتر سمیعی سلام .مادرم به علت داشتن تمور مغزی از ناحیه چپ بدن دچار اختلالات حرکتی شده . از نظر دکتران متخصص باید این تمور عمل شود ولی نظر شان این است که تمور باز هم بر میگردد . ما هم برای ارامش بیشتر مادرمان هر شب از امپول دگزا متازون استفاده میکنیم .در صورت امکان در مورد ما را یاری کنید.

Posted by: صدیقه امین پور at February 8, 2011 10:45 PM

با عرض سلام
میخواستم از پروفسور سوال کنم آیا درمانی برای چروکی مغز هست یا نه؟
>
باتشکر.

Posted by: مجید حمیدی پور at February 9, 2011 9:55 PM

سلام خسته نباشید
تقریبا یک سال است که شنوایی گوش چپم را تا 90درصد از دست داده ام و گوشم از همان موقع مدام و پیوسته زنگ می زند و یک لحظه هم قطع نمی شود و گاهی هم شدت آن خیلی خیلی زیاد می شود , اوایل سرگیجه تهوع و استفراغ داشتم و چشام سیاهی می رفت به طوری که کنترل سرم را از دست می دادم لطفا راهنماییم کنید واقعا ممنون می شوم. با تشکر یوسف

Posted by: یوسف at February 11, 2011 11:50 AM

با عرض سلام و خسته نباشید

متاسفانه پدرم چند سالی هست که داری تومور مغزی هست 6 سال پیش با نمونه گیری از تومور دکتر معالج صلاح ندیدند جراحی کند وفقط به برق دادن بسنده کرد البته خیلی بهتر شد ولی در آخرین ویزیت دکتر دیروز گفته تومور پیشرفت کرده و کاری نمیشود کرد وبه دارو بسنده کرده خواهش میکنم راهنمایی بفرمایید چطور میتونم عکسهایش را برای شما بفرستم تا نظر شما رو بگیرم.

Posted by: مرتضی at February 20, 2011 9:48 AM

با سلام خدمت دکتر و پرفسور مغز و اعصاب آقای دکتر مجید سمیعی..

من سیامک و از همدانم و من یه زمان مریض شما بودم تو بیمارستان جم تهران که شما اگه نبودید منم نودم یه کلمه و از اینجا خواستم که از شما کمال تشکر رو بکنم و براتون ارزو کنم همیشه و همه و قت سالم و سلامت و موفق بوده و باشید و اگه ممکنه ایمیل خودتونو برام بفرستید تا من براتون مستقیما ایمیل بزنم و تشکر کنم

قربان دستان مبارکتون ::


سیامک از همدان

Posted by: سیامک فتوحی at February 26, 2011 3:53 PM

با سلام خواهش ميكنم ايميل يا آدرسي كه بتوان از پروفسور سميعي مشاوره گرفت بدهيد./باتشكر

Posted by: fateme at March 6, 2011 10:53 PM

سلام خواهش میکنم زمانی که پرفسور به تهران یا شیراز یا اصفهان میان رو واسم ارسال کنید خواهش میکنم تورو خدا من دارم عزیز ترین فرد زندگیمو از دست میدم خواهش میکنم بهم بگید ممنون

Posted by: ghazal at March 12, 2011 12:58 PM

سلام
خواهش میکنم بگید بیماری گیلن باره را که پدرم به نوعی از آن که ابتدا دست چپ لمس شد و سپس دست راست و پای راست ایشان لمس شده و الان در بخش ICU بیمارستان بستری هستند.به نظر شما پدرم آنجا بستری باشند بهتر است یا به منزل بیاوریمشان و یک فیزیوتراپ بگیریم. زیرا فضای بیمارستان ناامید کننده است. و ایشان را خوب فیزیوتراپی نمی کنند.خواهش می کنم راهنمائیم کنید.

Posted by: مارال at March 15, 2011 1:18 PM

سلام
خواهشمند است بفرمائید آیا دکتر در ایران مطب دارند اگر دارند شماره و آدرس آن را برای اینجانب ارسال فرمائید. متشکرم

Posted by: گیتی مسعودنیا at March 15, 2011 10:11 PM

سلام آیا دکتر سمیعی در ایران بیمار میپذیرد ؟ ایشان کی در ایران هستند و برای دیدن ایشان به کجا باید برویم ؟ ممنون

Posted by: nahid at May 1, 2011 3:05 PM

با سلام
آیا بیماری سی پی خفیف بجز کاردرمانی درمان دیگری از قبیل سلول درمانی یا کاشت سلولهای بنیادی دارد یا نه؟
لطفا مرا راهنمایی کنید واگر دکتر سمیعی در ایران مطب دارد آدرس را برایم ارسال فرمائید باتشکر

Posted by: بهرام حیدری چگنی at May 5, 2011 12:28 PM

جناب آقای پروفسور سمیعی
با سلام
احتراما به استخضار می رساند خانم یکی از دوستان که معلم می باشند ( فرهنگی هستند) بیماری ALS دارند .آیا راه درمانی دارد و چه دارویی برای درمانش مناسب است .

Posted by: حامد at June 14, 2011 3:09 PM

با سلام و خسته نباشید
لطفا شماره یا آدرس پروفسور سمیعی را به ایمیل من بفرستید.واقعا نیاز دارم. با تشکر

Posted by: زهرا at June 29, 2011 12:08 PM

با سلام بنده دانشجوی رشته پزشکی هستم میخوام واسه تخصص راجبه مغز و اعصاب از جناب دکتر سمیعی عزیز مشاوره بگیرم اکه میشه آدرس دکترو.....با تشکر

Posted by: امیرمسعود برهان نژاد at September 7, 2011 10:25 PM

سلام پدر من دچار سکته مغزی شده .لطفا آدرس مطب دکتر و شماره تماس آن را برایم بفرستید . باتشکر فراوان

Posted by: مدرسی at September 14, 2011 12:06 PM

باسلام ادرسی ازپروفسورسمیعی می خواستم برای معالجه فرزندم.

Posted by: سلمان اصغرپور at October 2, 2011 7:56 PM

salam..
man 29 salame va sale 89 dar yek tasadof dochare shekastegie mohrehaye gardan az bala va dar raftegie mohreha az paeine gardan shodam
motaasefane dar 32 rooze aval motavajehe asibe mohrehaye gardanie man nashodan va baad az az kar oftadane daste chap va tavarome shadide gardan motavajehe asibe nokhaeie man shodan va 1 sal baad az jarrahi motavajeh shodan ke jarrahie movafaghiat amiz naboode va be jarrahie dobare ehtiaj daram
va motaasefane amale jarrahie man tavasoote pezeshke ortoped anjam shode
alaan tavanaeie hichgoone kare fiziki nadaram va ro be vekhamate ozaam pish mire va pezeshkan hamkarie lazem ro anjam nemidan
lotfan rahnamaaeim konid

Posted by: jalal khorshidvand at October 2, 2011 9:35 PM

باسلام خدمت اقای دکتر

من مشکل شانه دارم(درواقع افتادگیه شانه سمت راست دارم قبلاهم عمل کردم ولی نتیجه ی قانعه کننده ای ندادهمون مشکل دارم گردن من به سمت راست کج شده )حالااقای دکترتوروخدا یه کاری کنید که مشکل من برطرف بشه فکرکن من دختری 20ساله هستم ولی این مشکل که دارم افسردگیه شدیدی گرفتم اخه هنوزنتونستم لباسی که دوس دارم بپوشمعلاوه براین هامن موقعه درس خوندن که مینویسم خیلی اذیت میشم مخصوصارشته ی تحصیلیه من برق -الکترونیکم هست خیلی اذیت میشم حالاخواهش میکنم یه نوبت هم به من بدهید به یه طریقی برسم خدمتتون من ببینیدکه مشکلموبرطرف کنید.

Posted by: مریم at October 2, 2011 10:35 PM

با سلام لطفا ايميل پرفسور سميعي برا من بفرستيد

Posted by: پاسباني at October 2, 2011 10:44 PM

سلام جناب سمیعی-میدانم که وقت دیدن این پیغام ها را ندارید...ولی مطمعن هستم خدایم قادر است.پس از همینجا خدا جون ازت میخوام بیماران را شفا بدی...وما کارهای نشد به زعم خود را از تو میجوییم.باشد روزی که لطف و رحمتت تمام وجود ما را چه جسمی چه روحی فرا گیرد دوستارت حافظ

Posted by: حمید at October 2, 2011 11:13 PM

بسم الله الرحمن الرحیم
با سلام وخسته نباشید خدمت پرفسور سمیعی عزیز
اینجانب اصغر طارمی متولد 63،سال 1384،در سن 21 سالگی ،در اثر لیز خوردگی پا و برخورد چانه درعمق یکمتری استخر شهرستان ابهر،در حالت خفگی بنده را از استخر در آورده و با توجه باینکه مهره گردن شکسته مرا احیا کرده به بیمارستان برده و بر اثر عفونت شدید ریه هایم بعد یک ماه توسط دکتر برزی در قزوین عمل شدم بشرح عمل دکترم طول آسیب نخاع یک سانتی متر از ناحیه گردن،علایم بعد 6 سال 1:فهمیدن ادرار و مدفوع در لحظه آنی اما بدون کنترل
2:فهمیدن سرما در پاهایم و لاغر نشدن آنها و بدون حرکت
3:حرکت دست ها تا مچ دست

Posted by: اصغر طارمی at October 2, 2011 11:32 PM

خوااااااااااااهش میکنم ایمیل دکتر سمعیی را براااااااااااااااایم بفرستی تورو خدا بفرستید . متشکر

Posted by: فرزانه at October 2, 2011 11:34 PM

سلام آقای دکتر اگه می شه آدرس ایمیل و شمارتونو به من بدید . با تشکر

Posted by: نگین at October 2, 2011 11:43 PM

باسلام لطفاشماره تماس و آدرس پروفسور سمیعی را در ایران برایم ایمیل کنید. در مورد بیماری ام از ایشان وقت میخواهم.خواهش می کنم همکاری کنید خیلی خیلی نیاز دارم.

Posted by: فریبا at October 3, 2011 2:43 AM

باسلام.مادرم حدودهفت ماه پیش دچار سکته مغزی در ناحیه مخچه سمت راست شده.لذا خواهش می کنم. آدرس و شماره تلفن مطب جناب آقای دکتر سمیعی افتخار ایران زمین را برایم بفرستید.با کمال تشکر فراوان

Posted by: کورش حسین زاده at October 3, 2011 6:08 AM

سلام از شما خواهشند هستم شماره تلفن دکتر سمیعی را به ما بدهید چون برای من حیاتی است

Posted by: sinin at October 3, 2011 8:15 AM

لطفا آدرس یا تلفن آقای دکتر سمیعی را برایم ایمیل کنید سپاسگزارم

Posted by: عاطفه at October 3, 2011 10:27 AM

با سلام و خسته نباشيد خوشحالم از اينكه مايه افتخار ايران هستيد. پروفسور گرامي پدرم جانباز جنگ است و مدتهاست از بيماري اعصاب رنج مي‌برد و سه ماه پيش به مدت يكماه تحت شوك مغزي و داروهاي اعصاب قرار گرفت و هم اكنون پس از گذشت دو ماه از مرخص شدن از بيمارستان ناراحتي‌اش بيشتر شده و انگار كه داروهايش برايش ديگر جواب نمي‌دهد. لطفاً مرا راهنمايي كنيد نمي‌دانم بايد به كي مراجعه كنم و چطور مي‌تواند معالجه شود.
با تشكر سادات حسيني

Posted by: سادات حسيني at October 3, 2011 12:09 PM

سلام،
من از ناحيه كمر و پا دچار مشكل هستم لطفا اگر ممكن است آدرس و يا شماره تماس ايشان را برايم ايميل كنيد. باتشكر

Posted by: رويا at October 3, 2011 12:33 PM

با سلام خدمت جناب دکتر سمیعی .
مدت 3 سال است که دچار ضایعه نخاعی از ناحیه مهره 4 و 5 گردن شده ام.
بیصبرانه منتظر راهکار جنابعالی هستم.
با تشکر

Posted by: سارا نادعلی at October 4, 2011 12:29 AM

سلام لطفا شماره یا آدرس پروفسور سمیعی را به ایمیل من بفرستید.واقعا نیاز دارم. با تشکر

Posted by: سید حسن طباطبایی at October 4, 2011 3:23 PM

سلام
بیمار28ساله هستم با تومورمغزی لطفا بگویید چطور می توانم در ایران یا المان ایشان را ملاقات کنم؟

Posted by: عطری at October 4, 2011 8:39 PM

باعرض سلام و خسته نباشی, استاد محترم حدود 1سال پیش دچار ضعف عضلانی شدم و بعد از کلی مراجعه به پزشکان محترم مغز و اعصاب, تا اینکه بالاخره جناب اقای دکتر شهریار نفیسی با تشخیص فوگول موتور نیروپاتی داده شد و در مرحله اول 200 گرم و در حال حاضر هر ماهی 20 گرم امپول ای وی ای جی تزریق میشود لذا خواهشمند است چنانچه امکان داشته و دارد چه از طریق ایمیل و سایت شما منتظر راهکار جنابعالی هستم. با تشکر

Posted by: سید علی حشمتی at October 4, 2011 9:08 PM

سلام خدمت پروفسور سمیعی از پروفسور میخاهم بپرسم اگر قده اروغی درمرکز حافظه باشد امکان عمل دارد؟

Posted by: مرتضی at October 4, 2011 11:18 PM

سلام من دختري 15 ساله هستم من از بچگي شمارا الگوي خود قرار داده ام و به شما علاقه ي زيادي دارم و اميدوارم در اينده جراح مغزواعصاب بشوم و مانند شما فردي مفيد براي همه انسانها باشم. تا جايي كه بتوانم براي رسيدن به هدفم تلاش ميكنم. با تشكر فراوان از شما و زحماتتان.

Posted by: كيانا كاشانچي at October 10, 2011 9:14 PM

باسلام
آقاي دكتر يه بردار5/12ساله دارم كه يك هفته بيش سردرد شديد باتب 39درجه ويك بار استفراغ داشت بعداز انجام mriوانجام آزمايش lpتشخيص مننژيت دادن و دو دوزآسيكروويل دريافت كردامايه متخصص عفوني گفت كه اين دارو قويه وطي يك هفته آنتي بيوتيك سفترياونكو رو بهش تزريق كردن الآن تبش بايين اومده ومرخصش كردن حالا ميخوام بدونم آياتشخيص ودرمان درست بوده وبه نظرتون براي اطمينان بيشتر به چه بزشكي در تهران مراجعه كنيم. باتشكر

Posted by: مهتابحسنوند at November 1, 2011 3:20 PM

سلام به بهترين وبزرگترين افتخار ايرانيان من عباس خادم ابوالفضل هستم من دارم رشته تجربي را ميخوانم ولي از كنكور مي ترسم از شما خواهش ميكنم كه براي من يك راه حل براي من بگين تا بتوانم در كنكور موفق شوم ومن درمنطقه ي 4 تهران زندگي ميكنم و در سال دوم متوسطه هستم و به شما خيلي علاقه دارم و اميدوارم من را قابل بدونيد وجواب من را بدهيد

Posted by: abbas at November 2, 2011 9:13 PM

با سلام فرزند یک ماه ای دارم که در ده روزگی از روی تخت خواب افتاد ولی هیچ یک از اعلا‍ئم ضرب خوردگی را نداشت البته سی تی اسکن هم شد و پزشکان سلامت اورا اعلام کردند ایا می تواند این ضرب خوردگی در بزرگی او تاثیر داشته باشد ؟ وایا لازم است در سه ماهگی دوباره سی تی بدهم ؟ لطفا مرا از نگرانی نجات دهید . با تشکر فراوان

Posted by: حامد at November 28, 2011 10:51 PM

با سلام بنده پدری دارم که ۲سال پیش متوجه شدیم که در پیدا کردن منزل چند بار دچار مشکل شده به همین خاطر سریعا به بیمارستان ابن سینای مشهد که یک بیمارستان روانی هست مراجعه کردیم که دکتر گفت الزایمر هست پدر من ۶۷ ساله هست ویک نسخه با داروهای زیر تجویز کردند ریتالین۱۰ صبح یکعدد دانپت ۵ ظهر یکعددوسیتالوپرام۲۰ ظهر یکعدد وپرفنازین ۲ شبها یکعدد وچون پدرم بهتر شد مصرف داروها را خودسرانه یکسال ونیم ادامه دادیم تا تابستان امسال که دیگر ریتالین انرا پیدا نتوانستیم وانرا قطع کردیم ولی بقیه داروها را مصرف میکرد نا گفته نماند که طی این۲ سال وضعیت پدرم بدتر میشد نمازش خراب شده بود وتا سر کوچه انطرفتر هم گم میشد ولی به لحاظ هوش زندگی خوب بود ولی تازه گیها خوابش خراب شده بود وکارهای غیر عادی ان هم بیشتر شده بود دوباره به همان بیمارستان بردیم وداروهای زیر را تجویز کردندگابا پنتین ۱۰۰ روزی ۳عدد asa ۸روزی یکعدد دپاکین ۲۰۰ شب عکعدد وریسپریدون۱۰۰ شب یکعدد ولی بعد از مصرف داروها پدرم هذیان گویی میکند که قبلا اصلا نمیکرد وخیلی بیقرار هست که لحظه ای ارام نیست و همیشه در حال تکان خوردن هست که چند بار هم شدید زمین خورده وورم های زیادی هم کرده که نیاز به استراحت دارد ولی ارام نمیگیرد که ورم ها خوب شود حال ما بگویید که من به مصرف داروها ادامه بدهم یا نه قطع کنم واگر قطع کنم چه جایگزین کنم پدرم با مادر پیرم زندگی میکند و وضعیت اقتصادی ما هم زیاد خوب نیست واز اقشار ضعیف جامعه هستیم ممنون میشم کمکم کنید خیلی نگرانم

Posted by: alex at November 30, 2011 4:22 PM

سلام_لطفاادزس به من بدمید به خاطر بسرم کوچکم

Posted by: amir_moosavi at December 1, 2011 3:03 PM

سلام شما را به خاطر خدا اینهمه پرسش را پاسخ دهید آیا پرفسور در بیمارستان میلاد هنوز هم وقت ویزیت می دهند یا خیر
امروز ۲۰ دیماه ۱۳۹۰ ساعت ۳۰/۱۳ است امیدوارم جوابی بگیرم .
ممنون

Posted by: انسان at January 10, 2012 1:30 PM

باسلام پدرم۶۹ سالش است ودر۲۴ مهر سال۹۰به بیمارستان فیض اصفهان مراجعه وازکم اشتهائی خود گله مند بود که دکتربرایشان سرم بیکربنات پتاسیم تجویز کرده وبعداز دوساعت از تزریق اولین سرم دست چپ وچنددقیقه بعد دست راستشان گزگز کرده وبی حس می شود از آن روز تاامروز دستانشان هیچ حرکتی نداشته وبه حالت فلج افتاده است یک ماه دربیمارستان الزهرا اصفهان بستری بودند ابتدا احتمال پلی میوزیت دادند وبعد ازاینکه تمامی آزمایشات وبیوپسی عضله ونوار عصب وعضله وام.آر.آی گردن راانجام دادند همه آزمایشات نرمال والان احتمال پان کلاسیک رادادندوایشان رابه دکترروماتولوژی معرفی کردند الان سه ماه از ان قضیه دردناک می گذردوباتوجه به فیزیوتراپی بیش از ۵۰ جلسه هیچ بهبودی حتی یک درصد حاصل نشده است لطفا به پدرم کمک کنید واوکه سالیانی باگچ برای بچه ها نوشته است اما امروز قادر به گرفتن یک گرم گچ هم نیست راازاین مریضی نجات دهید اول خدا بعد هم شما باتشکر ممنون

Posted by: ژیلا احمدی at January 16, 2012 10:23 PM

باسلام من ازخوزستان هستم درتاریخ بیست وپنجم فروردین نود برادرم که بیست وهفت سال سن داشت یک دفعه بعد از صرف ناهار درمنزل افتاد که پس انتقال آن به نزدیکترین مرکز درمانی پرسنل مرکز ابتدا گفتند که تمام کرده اما با سه بار سی پی آر قلب او کار کرد ولی دوازده روز درکما ماند پس از به هوش آمدن حالا حافظه نزدیک او خوب نیست پزشکان می گویند خوب میشود ولی الان چند ماه است که تغییر نداشته و حالت بچه گانه دارد وقتی بیرون برود نمی داند به کجا دارا می رود خواهشمند است آدرس یا شماره تلفن پرفسور سمیعی را برام بفرستید تا به امید خدا مشکل این جوان حل شود

Posted by: سیدرضا احمدی at February 21, 2012 4:59 PM

باسلام .این صفحه خیلی با ارزش است و این همه مطالبی که در این صفحه درج شده برای بالا بردن سطح آگاهی عمومی مردم در زمینه مورد نظر خیلی مفید است.از شما برای نشر این نامه ها و مطالب ،باید تشکر کرد.

Posted by: م-حا مدی at February 22, 2012 3:15 PM

خواهرزاده ای دارم که۱۰روزبعدازتولددچارمشکل تشنج شد اکنون این مشکل برطرف شده اما به دلیل مشکل رشدمغزی حرف نمیزند وراه رفتنش هم هنوزخوب نشده به هردری میزنیم بلکه معجزه ای شود خواهش میکنم شماره تلفن وادرس ایمیل پروفسور رابه من بدهید

Posted by: golnaz at February 23, 2012 1:02 PM

با سلام خدمت پرفسور سمیعی یکی از بستگان ما که جوان ۱۷ ساله ای است با مشکلی مواجه شده که با مراجعه به دکتر در تبریز(دکتر آقا محمدی)تشخیص داده شده که غده هیپوفیز ایشان در حال بزرگ شدن است و اگر همین گونه ادامه پیدا کند اول بینایی خود را از دست میدهد و بعد از آن با مشکل کلیه مواجه خواهد شد.از شما خواهشمندم به ما مشاوره بدهید و تاریخ مراجعت بعدی پرفسور را به ایران برای ما بفرستید.باتشکر

Posted by: مهدی پیرایش at March 9, 2012 10:01 PM

باسلام پسر شش ساله ی برادرم دوماه پیش دچار گرفتگی پا و مچ وجمع شدن دست راست شده و صحبتش کند وکلمات راتکرارمی کند دکترای زیادی بردیم نتیجه ای نداده خواهشمندم مرا راهنمایی کنید شماره و و آدرس ایمیل پرفسور را بدهید به بچه ی شش ساله رحم کنید التماس می کنم با تشکر فراوان

Posted by: نامشخص at March 10, 2012 12:42 AM

با عرض سلام خدمت شما جناب پروفسور سمیعی
موضوع : هیپوکسی مغزی
پدرم نزدیک به ۱ ماه است که دچار هیپوکسی مغزی ناشی از کمبود اکسیژن به مغز شده که الان هوشیاری او ۵ است وبدلیل ناراحتی اسم او با دستگاه اکسیژن تنفس داردخواهشمند است لطف بفرمایید با معرفی ما به یکی از دوستان متخصص خبره خود درایران که بتواند پدرم را مدادوا کند مارا از کمک و یاریتان بینصیب نگذارید

Posted by: seervan at March 25, 2012 12:01 AM

بسمه تعالی .با اهدا سلام و عرض خسته نباشید خدمت جناب پرفسور سمیعی. من بر خلاف ایمیل های دیگر میخواستم عرض کنم که من به اندازه ی همه ی آفریده های زمین شما را عزیز و گرامی میدارم شاید یکی از دلایلش تشابه نام خانوادگی باشد زیرا من فائزه سمیعی هستم و از دوران کودکی تا به امروز که ۱۴ سال دارم همیشه آرزوی دیدن شما را دارم و امید وار هستم روزی دستیار حضرت عالی باشم.

Posted by: سمیعی at March 26, 2012 3:26 PM

سلام آیا دکتر سمیعی در ایران بیمار میپذیرد ؟ ایشان تا کی در ایران هستند و برای دیدن ایشان به کجا باید برویم ؟

Posted by: ladan at March 29, 2012 8:25 AM

سلام لطفا شماره یا آدرس پروفسور سمیعی را به ایمیل من بفرستید.واقعا نیاز دارم. با تشکر,خاهش میکنم من منتظرم

Posted by: نامشخص at March 29, 2012 3:32 PM

باعرض سلام و ادب لطفاً آدرس مطب و یا شماره تلفن پروفسور سمیعی(در تهران) را به ایمیلم بفرستید. با سپاس فراوان

Posted by: نامشخص at April 7, 2012 12:56 PM

با عرض سلام و تشکر از مطالب خوبتون. اگر لطف کنید آدرس و تلفن ایشان رو در تهران برایم ایمیل کنید از شما ممنون میشم.

Posted by: سمیرا at April 9, 2012 1:34 PM

سلام آیا دکتر سمیعی در ایران بیمار میپذیرد ؟ ایشان تا کی در ایران هستند و برای دیدن ایشان به کجا باید برویم ؟

Posted by: ارزو at April 16, 2012 10:57 AM

با سلام
لطفادر صورت امکان خواهشمند است سریعترین راه ممکن برای تماس ( تلفن - ایمیل و یا آدرس ایشان رو در تهران ) با پروفسور سمیعی را برای من ارسال نمائید قبلا از همکاری شما سپاسگذارم .

Posted by: رامونا at April 16, 2012 9:40 PM
فرستادن نظر

مشخصات را بخاطر بیاور؟